Xiaomi stok bilgisi nasıl öğrenilir?

Gusionn

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba POCO X6 Pro almayı düşünüyorum fakat daha önce hiç internetten telefon siparişi vermedim ve mağazadan almak istiyorum. Fakat Xiaomi'de mağaza stoklarını öğrenemiyorum boşu boşuna gitmek de istemiyorum, bu yüzden internetten almak kalıyor. Dediğim gibi hiç internetten telefon sipariş etmedim, edersem de Hepsiburada Trendyol gibi yerlerden sipariş etmeyeceğim. Mi Store'dan edeceğim sipariş ettikten sonra garantisi geliyor mu, gelmezse ne yapacağım? Bunlar hakkında hiçbir fikrim yok aydınlatır mısınız?

Garanti faturası bazen kutu ile geliyor, bazen mail adresinize yolluyorlar. Ayrıca Mi Store üzerinden alınan ürünün garantisi zaten gelir gelmeme gibi bir durumu yok.

Merhaba POCO X6 Pro almayı düşünüyorum fakat daha önce hiç internetten telefon siparişi vermedim ve mağazadan almak istiyorum. Fakat Xiaomi'de mağaza stoklarını öğrenemiyorum boşu boşuna gitmek de istemiyorum, bu yüzden internetten almak kalıyor. Dediğim gibi hiç internetten telefon sipariş etmedim, edersem de Hepsiburada Trendyol gibi yerlerden sipariş etmeyeceğim. Mi Store'dan edeceğim sipariş ettikten sonra garantisi geliyor mu, gelmezse ne yapacağım? Bunlar hakkında hiçbir fikrim yok aydınlatır mısınız?
Merhaba, Mi Store üzerinden telefon alınca dış jelatinin içinde Mi Türkiye garanti belgesi (Mieko kaşeli) bulunmakta. Fatura da kargo poşetinde, telefon ile birlikte baloncukların naylon üzerinde geliyor. Faturanız aynı zamanda kayıtlı e-posta adresinize de gönderiliyor. Bu arada stok bilgisini öğrenmeniz zor, canlı desteğe bile bağlanamıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı