Xigmatek 650W PSU nasıldır?

Aynı marka 600W kullanıyorum 4 yıldır. Hiçbir sıkıntı yapmadı. Hatta ekran kartı yükselttim 6700 XT geçtim banamısın demiyor çalışıyor on numara.

Xigmatek'in giriş seviye kötü modelleri de var orta ve premium modelleri de o nedenle model önemli.

Aynı marka 600W kullanıyorum 4 yıldır. Hiçbir sıkıntı yapmadı. Hatta ekran kartı yükselttim 6700 XT geçtim banamısın demiyor çalışıyor on numara.
Benim sistemde 6700 kullanacak, güç kaynağından ses falan geliyor mu? Yada herhangi bir şey oldu mu?

Xigmatek'in giriş seviye kötü modelleri de var orta ve premium modelleri de o nedenle model önemli.
Xigmatek X-Power 650W 80+

Aldığımız sistemde kasaya dahil olarak Xigmatek marka 650W'lık PSU geliyor. Nasıldır iyi midir?
Konu hakimi yada bu modeli bilen tanıyan falan varsa cevaplarınızı bekliyorum veren herkesede teşekkür ediyorum.

Benim sistemde 6700 kullanacak, güç kaynağından ses falan geliyor mu? Ya da herhangi bir şey oldu mu?

Xigmatek X-Power 650W 80+

Konu hakimi ya da bu modeli bilen tanıyan falan varsa cevaplarınızı bekliyorum veren herkesede teşekkür ediyorum.

Kotu PSU.

Yeni konular

Geri
Yukarı