Çözüldü Xp Simgelerin Mavi Olma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alpi350

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, kullandığım laptopta simgeler mavi olmuş. Daha önce bu sorunu ben oluşturduğumda çözebilmeyi başarmıştım ancak şimdi unuttum. Üstelik ben pc yi kapattığımda böyle değildi herhalde babam karıştırmış. Aşağıda resmi var bu sorunu nasıl çözebilirim yardım ederseniz çok sevinirim.
İyi sosyaller.
adsız.JPG

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda gösterimi mevcuttur

adsız2.JPG

Dediklerinizi yaptım üstteki videoda gösterdiği seçenek bende zaten işaretliymiş?

Şu an geçemem. Laptop bu zaten ''Lenovo R60'' sadece bu mavi gölgelendirmeyi kaldıramıyorum.

Xp kullanmakta ısrarlıysan o mavi gölgelerle başbaşa bırakalım seni.

Ben sadece bu sorunumun çözülmesini istedim herhangi bir yazılım yükseltmesi demedim. Yukarıda kendimi ifade ederken. Ek olarak bu laptop sadece kullanan ben değilim. Babam da kullanıyor. XP kullanmasını yeni çözdü sen 8.1 i yüklediğinde ne olur bu durum? Nasıl kullansın bir daha.

Sorunun çözümünü bilen kısa zamanda yazabilir mi lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
8.1'e geçmeni önermemin sebebi de sorunun çözülmesini istemem zaten. XP'ye verilen destek kalktığı için artık böyle sorunlar oluşacaktır. Metro arayüzüne babamı alıştıramam dersen 7'de kurabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı