Xperia Z2 Mi Lg G3 Mü ?

Evet izledim. Xperia Z2 yeni aldığı güncellemelerle artık eskisi gibi ısınmıyor.

Z2 nin tasarımı bence güzel değil, suya dayanıklı olması benim çok işime yarayacak bir şey değil ama gel gelelim hangi foruma girsem Lg G3 hakkında sürekli kötü yorumlar okuyorum. Bu yüzden kararsızım.

Güncel

Güncel

Arkadaş haklı Z2 gerçekten çok iyi bir telefon. Android işletim sistemi olmasına rağmen kolay kolay kasmıyor.Fakat G3 özellikler açısından Z2'den iyidir.

Islemcıler aynı, ekranların biri 2K biri 1080p. Bu durumda Z2'nin her halükarda daha üstün performans vereceği ortada değil mi?
Biri plastik, biri cam-metal.
Sony kadar güncelleme veren başka firma var mı? Sanmıyorum.
2K ekran ile G3'ün daha çok ısınacagı ve daha az pil ömrü süreceği ortada değil mi?

2 gün çıkarmak varken niye Powerbank ile uğraşacaksın?
Z2 kullanıyorum, aldığım ekran saati 1 saat Youtube'dan video ızlemeyle birlikte 6 saat. 2 gün kullanabiliyorum.
Ayrıca birinci kişiden tecrübeler aktarırsanız daha iyi olur.

"Şundan şundan dolayı daha iyidir" deyin, somut bilgi paylaşın. Sadece ondan bundan iyidir demek boş konuşmaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı