XPG Summoner çınlama sesi sebebiyle iade edilir mi?

Hocam yazılım olarak berbat şu anda ayar yaptım 1,2 saattir sorun yok yazılıma girmiyorum hata vermesin diye.
WASD tuşlarında çok fena çınlama sesi var.

Bilgi için teşekkür ederim İade gerekçesi olarak ne yazdınız ?

Ürün dediğiniz gibi şık ve Silver Switch'den de memnunum lakin kulağınızı hafif yaklaştırsanız söylediğim çınlama sesini duyacaksınız.
Hocam umarım yaşamam bu problemleri, çünkü bu fiyat bandına yarıştığı bir rakibi yoktu bana göre mekanik silver switch Türkçe Q olarak. Bahsettiğiniz hususlar çok sinir bozucu gercekten. Eve gidince deneyeceğim bilgilendirme yapacağım.

Hocam umarım yaşamam bu problemleri, çünkü bu fiyat bandına yarıştığı bir rakibi yoktu bana göre mekanik Silver Switch Türkçe Q olarak. Bahsettiğiniz hususlar çok sinir bozucu gercekten. Eve gidince deneyeceğim bilgilendirme yapacağım.

Dediğim gibi umarım sorun yaşamazsanızda kullanırsınız ben böyle bir deneyim yaşadım sadece anlatıyorum işte size tavsiyem eğer kullanıcaksanız takın kullanın yazılımına RGB ayarı yapmak için bile girmeyin umarım 3-5 ay sonra bendeki gibi sapıtmaz.

Dediğim gibi umarım sorun yaşamazsanızda kullanırsınız ben böyle bir deneyim yaşadım sadece anlatıyorum işte size tavsiyem eğer kullanıcaksanız takın kullanın yazılımına RGB ayarı yapmak için bile girmeyin umarım 3-5 ay sonra bendeki gibi sapıtmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Suraya attım hocam diger videoda var tuşların karıştığı fikir sahibi olmak isteyenler için sag altta uygulamada yok XPG uygulaması.

Son düzenleme:
Arkadaşlar size yazdığımdan beri renklerde herhangi bir sorun çıkmadı.
Ve çınlama sesine de alıştım sanırım eskisi kadar rahatsız etmiyor.
Klavyeden memnumum açıkçası.

Konunun yeniden açılması iyi oldu unutmuştum bilgilendirme yapmayı. Klavyede deneme yaptım çınlama sesi yok, yazılımda bir tutarsızlık yok. Umarım uzun vadede de sorun yaşamam. Gayet memnunum klavyenin performansından. Şuan için parasını hakediyor.

Arkadaşlar klavyeyle ilgili 2 sorun var.
1) Klavyede deli gibi çınlama sesi var.
2) yazılımı berbat. Zar zor ayar yaptım ancak yarım saat sonra kendi kendine tüm tuşlar siyah oluyor. Kabloyu çıkart tak yapmadan da çözemiyorum.
Alalı 2 gün oldu. Değişim talebi edebilir miyim ya da iade edilir mi? 1499 TL'ye Gaming Gen'den aldım. Speed Silver Switch. Bence fiyatı bu ürün için iyi.
Hocam ne yapdınız bilmiyorum fakat summoner kadar lanet dandik bir cihaz yok. "Switchlerin ve performansının çöp olmasını görmezsek iyi cihaz." Diyen arkadaşlar zaten herşey bu olduğunu bilmeden yazıyor. KTT kang switchli bi full pre-moded bir cihazı her türlü şekilde bu cihaza tercih ederim. Hiçbir mod ile adam olmayacak bir cihaz. Ve ayrıca KTT kang switchler de günden güne bitiyor, saçma bir fiyatla karşılaşmamak için şimdiden almalı.

Hocam ne yapdınız bilmiyorum fakat summoner kadar lanet dandik bir cihaz yok. "Switchlerin ve performansının çöp olmasını görmezsek iyi cihaz." Diyen arkadaşlar zaten herşey bu olduğunu bilmeden yazıyor. KTT kang switchli bi full pre-moded bir cihazı her türlü şekilde bu cihaza tercih ederim. Hiçbir mod ile adam olmayacak bir cihaz. Ve ayrıca KTT kang switchler de günden güne bitiyor, saçma bir fiyatla karşılaşmamak için şimdiden almalı.
Hocam yazınız için teşekkür ederim yazılımda sorun çıkıyor diye yazılımın ayarını bir sefer yapıp daha da hiç dokunmadım patlamasın diye.
Kulaklık takılı olduğu için çınlama sesi de o kadar fazla gelmiyor.
Ancak kulaklık yokken rahatsız edici seviyede çınlama sorunu var maalesef.

Hocam yazınız için teşekkür ederim yazılımda sorun çıkıyor diye yazılımın ayarını bir sefer yapıp daha da hiç dokunmadım patlamasın diye.
Kulaklık takılı olduğu için çınlama sesi de o kadar fazla gelmiyor.
Ancak kulaklık yokken rahatsız edici seviyede çınlama sorunu var maalesef.
Hoca moddan anlarsanız switchler lube yapılır ve cihaz full mod yapılırsa hem çınlama hemde yay sesi/hissiyatı neredeyse yok olur. Switchleri gateron g pro bile olsa daha iyiydi fakat cherry kullanmışlar ve lehimli. Ben switchleri sökersem satıp KTT alıp takıp denemeyi istiyorum. kablosu ve yazılımı her türlü dandik fakat çoğunlukla iyileştirilebilir bir durum cihazdaki problemler. Lehimden ve modlamadan anlamayan kişilere hiç gitmeyecek bir cihaz da zaten modlama yapacak adam da bunu almazdı mesela.

Bütçem olsa şuan gmk67, 180 civarı ktt white ve bunların lubesini alırdım fakat mouse falanda alacağım için alamıyorum şuan bende.

Hoca moddan anlarsanız switchler lube yapılır ve cihaz full mod yapılırsa hem çınlama hemde yay sesi/hissiyatı neredeyse yok olur. Switchleri gateron g pro bile olsa daha iyiydi fakat cherry kullanmışlar ve lehimli. Ben switchleri sökersem satıp KTT alıp takıp denemeyi istiyorum. kablosu ve yazılımı her türlü dandik fakat çoğunlukla iyileştirilebilir bir durum cihazdaki problemler. Lehimden ve modlamadan anlamayan kişilere hiç gitmeyecek bir cihaz da zaten modlama yapacak adam da bunu almazdı mesela.

Bütçem olsa şuan gmk67, 180 civarı ktt white ve bunların lubesini alırdım fakat mouse falanda alacağım için alamıyorum şuan bende.
Hata yaptım sanırım ben de bunu alarak.
Üstüne 400 TL koyup asus klavye alabiliyordum 1999TL idi ben Summoneri alırken.
Linkteki klavyeydi.

Hata yaptım sanırım ben de bunu alarak.
Üstüne 400 TL koyup asus klavye alabiliyordum 1999TL idi ben Summoneri alırken.
Linkteki klavyeydi.
Valla hocam markalara güvenim kalmadı. En yakın zamanda çinde marka basma klavyemi ve summonerı çıkartıp gmk67 almak istiyorum, hem istediğim herşeyi karşılaması hemde uygun olması nedeniyle fakat lanet whatgeek salmadı gitti. Geri bile dönmediler cihaz iade oldukdan sonra ve param hâlâ ellerinde. Tatil cart curt nedeni ile koca firmayı saldılar demek ki, ne demeli.

Vallahi hocam markalara güvenim kalmadı. En yakın zamanda Çin'de marka basma klavyemi ve Summoner'ı çıkartıp gmk67 almak istiyorum, hem istediğim her şeyi karşılaması hem de uygun olması nedeniyle fakat lanet whatgeek salmadı gitti. Geri bile dönmediler cihaz iade oldukdan sonra ve param hâlâ ellerinde. Tatil cart curt nedeni ile koca firmayı saldılar demek ki, ne demeli.

Hocam 4 Ocak'ta verdiğim AK680 siparişim hala elime ulaşmadı. :)

Geri
Yukarı