Xrades vs Porge vs klasse

Setro

Hectopat
Daha fazla  
Bu üçü arasında kaldım. Ve ufaktan araştırdığımda herkes klasse alın diyor. Bu üçü arasında hangisini almalıyım? 1-2 saat içerisinde siparişini vereceğim. Biraz hızlı cevap verebilirseniz çok sevinirim. Kullandığım mouse HyperX PulseFire haste. Mouse pad üzerinde yağ gibi akıp gitsin, çok sorun çıkartmasın istiyorum. Klasse ilk günlerde koku yapıyormuş diyenleri duydum. Koku benim için sorun değil.

Rahat döndürürsün tabi.
Yardımınız için teşekkür ederim. Yarım saat içinde siparişini veririm. Eski mouse padimde mouseyi rahat hareket ettiremiyordum. Bazen takılıyordu, bazen ise ben döndürürken bir anda mouse duruyordu, yavaşlıyordu. O günden beri mouse pad benim korkulu rüyam oldu.

Yardımınız için teşekkür ederim. Yarım saat içinde siparişini veririm. Eski mouse padimde mouseyi rahat hareket ettiremiyordum. Bazen takılıyordu, bazen ise ben döndürürken bir anda mouse duruyordu, yavaşlıyordu. O günden beri mouse pad benim korkulu rüyam oldu.
Hocam rica etsem kullandıktan sonra deneyimlerinizi yazar mısınız? Takipteyim.

Eskisi gibi olacağını zannetmiyorum. Bende de küçük bir modeli mevcut, klavye altında tutuyorum.

Eskisi gibi olacağını zannetmiyorum. Bende de küçük bir modeli mevcut, klavye altında tutuyorum.
Siparişini verdim hocam. Umarım güzel ve kaliteli bir üründür.

Hocam rica etsem kullandıktan sonra deneyimlerinizi yazar mısınız? Takipteyim.
Hocam dün sipariş etmiştim bugün mouse pad elime ulaştı. Oyun oynadığım zaman elimdeki HyperX PulseFire Haste mouse hiçbir sıkıntı olmadan, gayet de akıcı bir şekilde mouse pad üzerinde yağ gibi aktı gitti. Koku sorunu vs. yaşamadım. Başka sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı