XSPC Raystorm 750 EX360 sıvı sogutma

alihan1252

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba technopat okurları size sorum özel sıvı sogutmalar hakkında olacak.
Benim özel sıvı sogutma olarak dile getirdigim bu bizim pompasının, sıvısınının, hortumunun ve birkaç parçası ile birlikte kendimizin birleştirdigi sistemleri kast ediyorum. Bana bu sistemler daha çekici geliyor nedense bu sistemler sizce hazır satılan coolermaster' ın veya başka markalrın sogutucularından dahamı iyidir ve böyle bir işi yapabilmemiz için nelere ihtiyaç gerekir ?
Şimdiden yorumlarınızı merakla bekliyorum.(n)(n)(n)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle çok geniş kapsamlı bir soru sorulmuş, CM'nin veya başka markaların hangi soğutucuları ile karşılaştırıyoruz? Türkiye fiyatları ile yurt dışı fiyatları arasında da çok fark var elbette.

Ve o soğutucuyu Amazon üzerinden getirtmek isterseniz gümrüğe takılır çünkü 75Euro'dan yüksek bir fiyatı var. Amazon'dan aldığın için faturada fiyatı düşük gösterme imkanın da olmaz. Gümrükte vergi ile başbaşa kalmak istemiyorsan sipariş etme derim.

Yani alabileceğin sıvı soğutma sistemlerine yönel, dışarıda eşin dostun varsa ancak öyle getirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı