Xtrfy GP2'den daha iyi mouse pad önerisi

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
1 senedir GP2 kullanıyorum ve artık bir sorun beni bıktırdı. Elim terlediği zaman mouse pad yapış yapış oluyor ve yazın ellerim çok terler. En azından GP2 kalitesinde ve terlemede sorun yapmayacak bir şey arıyorum. O tarzda mouse pad var mıdır? 1K falan verebilirim sorun yok yeter ki bu problem olmasın.

GP4 Modeline de gözatabilirsiniz, veya alternatif olarak aşağıda belirttiğim ürünlerden birini seçebilirsiniz.

GP4 Modeline de gözatabilirsiniz, veya alternatif olarak aşağıda belirttiğim ürünlerden birini seçebilirsiniz.

Lamzu düz siyah hoşuma gitti de stokta yokmuş. Peki ya bu desenliler terletme yapar mı veya dediğim sorundan hala muzdarip olur muyum?

Lamzu düz siyah hoşuma gitti de stokta yokmuş. Peki ya bu desenliler terletme yapar mı veya dediğim sorundan hala muzdarip olur muyum?
Anladığım kadarıyla GP2 kumaş bir mousepad, bu sebepten dolayı da terletme yaptığı zaman bu sorunlara yol açıyor. X-Raypad mousepad'in yüzeyi mikro dokuma kumaş olduğu için terleme gibi sorunlarda bu tür sorunlar gerçekleşmiyor, tercihinizi X-Raypad üzerinden yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı