Yağ yakmak için beslenme ve antrenman programı nasıl?

İkisi aynı anda olmaz onu unut kas kütlesi istiyorsan kilo alacaksın.

Hocam gerçekten bilmiyorum, herkesten farklı bir ses çıkıyor, 1-2 hafta günlük kalorimi 1900-2000 arasına getirerek ilerleyeceğim muhtemelen. Zaten beslenmemi olabildiğince protein ağırlıklı, zararlı besinlerden uzak yapıyorum. Yani bu konuda bir problemim olmuyor. Alacağım sonuca göre değişiklik yapacağım.

Hocam gerçekten bilmiyorum, herkesten farklı bir ses çıkıyor, 1-2 hafta günlük kalorimi 1900-2000 arasına getirerek ilerleyeceğim muhtemelen. Zaten beslenmemi olabildiğince protein ağırlıklı, zararlı besinlerden uzak yapıyorum. Yani bu konuda bir problemim olmuyor. Alacağım sonuca göre değişiklik yapacağım.
Aynı anda yağ yakıp yani kilo verip kas kütleni arttıramazsın onu kim öyle olur diyorsa yalan söylüyordur kas ve yağ birer kütledir kütle = kilo
Yaparken yakamazsın yakarken yapamazsın bu kadar eğer istediğin kas kütlesi ise ozaman kilo alacaksın

Aynı anda yağ yakıp yani kilo verip kas kütleni arttıramazsın onu kim öyle olur diyorsa yalan söylüyordur kas ve yağ birer kütledir kütle = kilo
Yaparken yakamazsın yakarken yapamazsın bu kadar eğer istediğin kas kütlesi ise o zaman kilo alacaksın

Kimden duyuyosunuz birader bunları daha 1 ay önce 95 kg iken bench press de 100 kiloyla 1 tekrar yapıyorken bugün 86 kgyim 100 le 2 attım dediğim şekilde

Kimden duyuyosunuz birader bunları daha 1 ay önce 95 kg iken bench press de 100 kiloyla 1 tekrar yapıyorken bugün 86 kgyim 100 le 2 attım dediğim şekilde
Güç sadece kas kütlesi ile alakalı değildir dostum sinirlerin tendonların eklemlerin hepsi ağırlığa adapte oldukça elbette ağırlıkların artacaktır ayrıca kimseden de hele hele yeni yetme sosyal medya kurtlarından duyduğumu vs. Zannediyorsan çok yanılırsın çünkü o tip dallamalar hakkında bu forumda belki 100 farklı konuda konuşmuşumdur

Geri
Yukarı