Yaka mikrofonu kullanırken bilgisayarda ekran kaydı almak mümkün mü?

Slats

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10200H 4C/8T; 8MB L3; 8GT/s; 2.4GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm - Mobile Intel® HM470 Chipset - GTX1650 Ti 4GB GDDR6 128-Bit DX12 - 15,6" FHD 1920x1080 120Hz - 8GB DDR4 1.2V 2933MHz - 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2
Selamlar, saçma olacak belki ama yaka mikrofonu kullanırken bilgisayarda de ekran kaydı almak mümkün mü?

Tam olarak anlayamadım ama ekran kaydıyla beraber sesinin yaka mikrofonu aracılığıyla aktarılmasını istiyorsun sanırım. Bunun için mikrofonun sesini ayrı olarak kaydeden uyguamalar var, küçük bir araştırma ile bulmak çok kolay. Sesini ayrı ekran kaydını ayrı şekilde kaydedip bu iki kayıdı edit programları ile birleştirebilirsin

Tam olarak anlayamadım ama ekran kaydıyla beraber sesinin yaka mikrofonu aracılığıyla aktarılmasını istiyorsun sanırım. Bunun için mikrofonun sesini ayrı olarak kaydeden uyguamalar var, küçük bir araştırma ile bulmak çok kolay. Sesini ayrı ekran kaydını ayrı şekilde kaydedip bu iki kayıdı edit programları ile birleştirebilirsin.

Tam olarak buydu teşekkür ederim.

Uygulama olarak ne önerebilirsiniz?

Son düzenleme:
Tam olarak buydu teşekkür ederim.

Uygulama olarak ne önerebilirsiniz?
Genellike 'Audacity' kullanılıyor. Ben tüm büyük içerik üreticilerinde o programı gördüm. İnternette de ses kaydedicisi yazdığınız zaman bu programa mutlaka denk gelirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genellike 'Audacity' kullanılıyor. Ben tüm büyük içerik üreticilerinde o programı gördüm. İnternette de ses kaydedicisi yazdığınız zaman bu programa mutlaka denk gelirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim, bakacağım:=)

Geri
Yukarı