Yalnızlıktan kurtulmanın yolu neler?

Onların sakın olduğunu nereden biliyorsunuz? Artı olarak her ortama girdiklerinde seni çağırıyorlar mi? Kız arkadaşın sürekli seninle iletişim halinde mi? Sürekli seninle birşeyler yapmak istiyor mu? Diğer bir deyişle insanlar sürekli seninle iletişim halinde mi? Yoldan geçen 2 kişiye selam veriyorum. Herif keko ağası sanarsin. Aleyküm selam dayiii diyor bana.
Her ortama girince değil, ortak tanıdıklarımız olduğu zaman çağırıyorlar. Evet, iletişim halinde. Sürekli değil bir zahmet. Sürekli olmasa da günden güne iletişim halindeyiz.
Sırasıyla cevapladım.

Sosyalleş. Bekleme, öyle bahanelerle de sosyalleşmekten uzak kalırsın. Yolda gözüne kestirdiğin bir kızın veya erkeğin yanına git ve tanışalım mı? vs. de. Kendi kendine uzar gider. Ben hala öyle yapıyorum. Gayet de iyi bir arkadaş çevrem oldu. Tavsiye ederim!

Yanlış tespit. Hayatımda 3-4 kez kavgaya girmişimdir o da ergenlik yıllarımdadır. Emin olun çoğu kız dızo/keko tiplerden nefret ediyor. Ben şuan sakinim. Ancak sevgilim/kız arkadaşlarım/arkadaş çevrem var. Herkesi aynı kefeye koymayın.
Aynen öyle kızlar keko değil domine eden erkek seviyor.

Sosyalleş. Bekleme, öyle bahanelerle de sosyalleşmekten uzak kalırsın. Yolda gözüne kestirdiğin bir kızın veya erkeğin yanına git ve tanışalım mı? vs. de. Kendi kendine uzar gider. Ben hala öyle yapıyorum. Gayet de iyi bir arkadaş çevrem oldu. Tavsiye ederim!

Yanlış tespit. Hayatımda 3-4 kez kavgaya girmişimdir o da ergenlik yıllarımdadır. Emin olun çoğu kız dızo/keko tiplerden nefret ediyor. Ben şuan sakinim. Ancak sevgilim/kız arkadaşlarım/arkadaş çevrem var. Herkesi aynı kefeye koymayın.
Tanışıyorum,vardır 5-6 tane kız da uzamıyor işte halbuki hoşlarına da gidiyorum.

Oğlum kavga benim işim lan 😁,tanınıyorum ilçemde ama olmuyor işte ayrıca şu profil fotosunu hâlâ değişmediniz mi 2-3 aydır girmiyorum.

Beni tanıyor musun? Tanımıyorsun.
Başka Pp geçis yapıldı. Ama gacı güzel. Birde değiştirmeye üşeniyorum. Kavgacı tipseniz utangac olmadığınızı varsayıyorum. Gidin konuşun çatır çutur. Git kızın yanına de ki ona. Sen beni yemek, ben seni yemek. Aga yapmak istiyorsan sürekli kavga arayan eleman bul. İlla çevresinde ona reis reis diye dolaşan tip bulursun.

Her ortama girince değil, ortak tanıdıklarımız olduğu zaman çağırıyorlar. Evet, iletişim halinde. Sürekli değil bir zahmet. Sürekli olmasa da günden güne iletişim halindeyiz.
Sırasıyla cevapladım.
Sevgili kısmı hariç. Arkadaşların pek arkadaş değil gibi geldi bana.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı