Yan sınıftakı kıza nasıl açılırım?

AMİN5665

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben 6. sinifim yan sinifta olan kizdan hoslanıyorum.
Kızla aynı dershaneye gidiyorum kıza acilmali miyim ne yapmaliyim daha once hiç hoslanmadım. Hiçbir kiza acilmadim kizla ayni sinifta olan bir arkadasim var ama soylemek istemiyorum. Kizla hiz sohbet etmedim hep teneffüslerde sinifin karsisinda dikiliyorum oyle. Baska ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Açıl gitsin deneyim olur ilerdeki kızlara, ögle arası takılalımmı başbaşa de evet derse kendini hazır ettigin sıra yapıştır cevabı.

Açıl gitsin deneyim olur ilerdeki kızlara, ögle arası takılalımmı başbaşa de evet derse kendini hazır ettigin sıra yapıştır cevabı.

Bende o cesaret yok kanka kiza takilalimmi bile diyemem kiz zaten kiz arkadaslariyla geziyor.

Yani en zayıf noktam sohbet.

Son düzenleme:
Aranızda ortak bir hobi biliyorsan oradan sohbet açabilirsin. Ya da mesela Rick and Morty sweatshirti giymiştir ve sen izlemişsindir. Oradan sohbeti açabilirsin. Biraz incele aklına sohbet için konu gelir.

Aranızda ortak bir hobi biliyorsan oradan sohbet açabilirsin. Ya da mesela Rick and Morty sweatshirti giymiştir ve sen izlemişsindir. Oradan sohbeti açabilirsin. Biraz incele aklına sohbet için konu gelir.

Yalnız gezerken bulursam yakalarım konuşuruz zaten bütün teneffüslerde karşısına çıkıyorum.

Yalnız gezerken bulursam yakalarım konuşuruz zaten bütün teneffüslerde karşısına çıkıyorum.

Ama bir etkisi oluyor mu tartışılır?

Kızla arada göz-göze geliyoruz hafif gülümsüyor bende heyecanda yüzünü bile bakamayıb uzaklaşıyormuş gibi yapıyorum. Ama aynı yerde dolanıyorum. Kızla en iyi dershanede konuşuruz ara-sıra.

Mesela ikimizinde ders olarak hobisi İngilizce zaten dershaneyede o yüzden gidiyoruz. İkimizinde dersleri çok iyi. Sohbeti oradan başlatabilirim. Ama tek başınada eve gitmiyor ki birlikte gidelim. Babası götürüyor onu. Dershanede oturma yerlerimiz ise aynı sıra. Yani ondan 2 tane daha sağa oturuyorum. Yani karşısında otursam göz-göze gelme ihtimaliiz daha fazla olur. Bunun dışında aynı sınıfta değiliz. Kız yan sınıfta. Onun sınıfıntaki erkeklerin tiplerine bakarsak benim tipim yok. O yüzdende endişeliyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı