Yapılan YKS netleriyle Marmara ya da İstanbul hukuk gelir mi?

SosluMantı11

Picopat
Daha fazla  
Böyle bir konuyu tekrar açmıştım ve o zamandan bu zamana netlerimde artışlar oldu, isterseniz size söyleyeyim.
TYT netlerimde:
Türkçe 33-36 net arası gidip geliyor.
Sosyalde son denememde 15,25 net yaptım.
Temel matematikte netlerim çok dalgalı şu an ama genelde 19 ile 22 net arası geliyor.
Fen netlerim hatırladığım konulardan dolayı genelde 7 net falan geliyor.
AYT netlerimde ise.
Edebiyat 20 net geliyor 20'nin altına hiç düşmedim.
Tarih en düşük 7,25 net geldi.
Coğrafya Full bazen 1 yanlış geliyor.
AYT matematikte ise netlerim şu an 26-29 net arası geliyor.
Netlerim bu şekildeydi, sizce yeterli mi, ne yapmalıyım? Bazen acaba mezuna mı bıraksam diye düşünmüyor da değilim; bana ne önerirsiniz, ne yapmam gerek?

Bahsettiğiniz netler arasında AYT tarih-1'de 7,25 net yapmak matematiksel olarak mümkün görünmüyor, muhtemelen 6,25 net demek istediniz ama AYT tarih-1 6,25 net olsa da bahsettiğiniz netlerle Marmara Üniversitesi hukuk fakültesi kazanma imkanınız var.

Evet yanlış belirtmiş olabilirim ya ben doğru yanlışlarımı hesapladığımda sitede tarih-1 için 7,25 net diyordu ondan öyle dedim.

Evet, yanlış belirtmiş olabilirim. Ben doğru yanlışlarımı hesapladığımda sitede Tarih-1 için 7,25 net diyordu, ondan öyle dedim.
İnternetteki net ortalamaları bazen 1 kişinin Matematiksel olarak yapmasının mümkün olmadığı netler oluyor. 10 sorunun sorulduğu Tarih-1'de 7,25 net için 8 doğru 3 yanlış yapmak gerekiyormuş gibi görünüyor ama 10 soruda 11 soruda yapılabilecek bir net yapmak mümkün değil. Ya 7 doğru 3 yanlıştır (6,25 net), ya da 8 doğru 2 yanlıştır (7,5 net).
Bir yere giren atıyorum 100 kişinin büyük bir kısmı AYT Tarih-1'de 6,25 net, 7,5 net veya 8,75 net yapmışsa bu 100 kişinin AYT Tarih-1 net ortalaması 7,25 olabilir ama bu durum 1 kişinin AYT Tarih-1'de 7,25 net yapmasının mümkün olmadığı gerçeğini değiştirmez.

İnternetteki net ortalamaları bazen 1 kişinin matematiksel olarak yapmasının mümkün olmadığı netler oluyor. 10 sorunun sorulduğu tarih-1'de 7,25 net için 8 doğru 3 yanlış yapmak gerekiyormuş gibi görünüyor ama 10 soruda 11 soruda yapılabilecek bir net yapmak mümkün değil. Ya 7 doğru 3 yanlıştır (6, 25 net), ya da 8 doğru 2 yanlıştır (7, 5 net).
Bir yere giren atıyorum 100 kişinin büyük bir kısmı AYT tarih-1'de 6,25 net, 7,5 net veya 8,75 net yapmışsa bu 100 kişinin AYT tarih-1 net ortalaması 7,25 olabilir ama bu durum 1 kişinin AYT tarih-1'de 7,25 net yapmasının mümkün olmadığı gerçeğini değiştirmez.

Şimdi tekrar baktım ben yanlışlıkla 3 yanlış girmişim o yüzden öyle olmuş kusura bakmayın.

Geri
Yukarı