Yaptığım tool nasıl?

404353

Decapat
Makaleler
2
Merhaba, Python yazılım dilinde bir Tool yaptım metin yazdırma aracı. Nasıl kullanıldığı ekran görüntüleri ve kullanım videosu zaten itch.io sayfamda var. İndirip test edip bana geri bildirim yollamanızı rica ediyorum:

Windows Defender uyarısına virüs, trojan sakın indirmeyin demeyin açıklamasını yaptım sayfada.

@Mergen Tengri

Merhaba, Python yazılım dilinde bir Tool yaptım metin yazdırma aracı. Nasıl kullanıldığı ekran görüntüleri ve kullanım videosu zaten itch.io sayfamda var. İndirip test edip bana geri bildirim yollamanızı rica ediyorum:

Windows Defender uyarısına virüs, trojan sakın indirmeyin demeyin açıklamasını yaptım sayfada.

@Mergen Tengri
Hocam bakın size bir kere daha yazmıştım. Şu ekranı biraz toplayın. Çok acemice duruyor.

9 MB çok değil mi böyle bir araç için?
Hocam 120 satır kod var .ico dosyası filanda katkı sağlıyor 9.50 mb oldu ben ne yapayım ?

Basit, uğraşmanın lüzumsuz olduğunu düşünüyorum. Başka projelere yönelebilirsiniz..
Ne gibi projeler mesela?

Hocam bakın size bir kere daha yazmıştım. Şu ekranı biraz toplayın. Çok acemice duruyor.
Hocam tkinterla bu kadar oluyor daha dün yaptım arayüzü.

Hocam 120 satır kod var .ico dosyası filanda katkı sağlıyor 9.50 mb oldu ben ne yapayım ?

Ne gibi projeler mesela?

Hocam tkinterla bu kadar oluyor daha dün yaptım arayüzü.
Çok daha gelişmiş araçlar 2-3 mb oluyor, ayrıca uygulamayı .zip olarak da yayınlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı