Yarın dayak yiyeceğim

Böyle kavga anında kavgadan kaçıyorsunuz ve ertesi gün için bir yerden captagon temin ediyorsunuz ardından evde basslı bir şekilde hareketli nasheed dinliyorsunuz ve kavgayı düşünüyorsunuz gerisini siz getireceksiniz. Teşekküre gerek yok 😉 (!)

Sakın böyle bir şey yapmayın. Bu tarz durumlarda bir anlık öfke ve bir anlık kararla çok yanlış durumlara karışabilirsiniz. Ayrıca anlattıklarım insanı yücelten bir şeymiş gibi gelir ama kesinlikle uzak duranlar daha üstün çıkacaktır. Edebinizi ve ahlakınızı yitirmemeniz dileği ile...
Konu sahibinede geçmiş olsunlarımı dilerim.

Böyle kavga anında kavgadan kaçıyorsunuz ve ertesi gün için bir yerden captagon temin ediyorsunuz ardından evde basslı bir şekilde hareketli nasheed dinliyorsunuz ve kavgayı düşünüyorsunuz gerisini siz getireceksiniz. Teşekküre gerek yok 😉 (!)

Sakın böyle bir şey yapmayın. Bu tarz durumlarda bir anlık öfke ve bir anlık kararla çok yanlış durumlara karışabilirsiniz. Ayrıca anlattıklarım insanı yücelten bir şeymiş gibi gelir ama kesinlikle uzak duranlar daha üstün çıkacaktır. Edebinizi ve ahlakınızı yitirmemeniz dileği ile...
Konu sahibinede geçmiş olsunlarımı dilerim.
Hızlı bir hareket yavaşlatır gençliğini.

Öncelikle merhaba. Ben bugün sınıfımdan bir kişiyle kavga ettim, çocuk kalıplı beni yer gibi düşünüyordum ama öyle olmadı. Çocuğu dövdüm sayılır, bana vuramadı bile. Çocuk bana bugün çıkışta bekle dedi, bizim sınıftan 4-5 kişi de bu çocuğu tutarak üstlerime yürüdüler, son iki derste yaşandığından dolayı hoca vs de yoktu. (boş ders.) Bende zor olsa da zil çaldığı gibi okulun arka kapısından fırladım, ara sokaklardan geçerek tehlikeleri atlattım ve eve ulaştım. Sorun ise ben yarın okula gideceğim, bu çocuğun arkası yani arkadaş çevresi ise oldukça geniş. Bıçak taşıyan tipler, okuldan uzaklaştırma alsalar bile akıllanmayan tipler. Ben bu çocukların taş çatlasın 3'ünü döverim, 3'ten sonra zaten pes, direkt üstüme çullanırlar. Sizce ne yapmalıyım?

Erkeklik delikanlılık boş iş. Ölüm riski başladığı an erkeklik biter, öğretmenlerine haber ver veya veliler dahil olsun olaya, o zaman çözülür olay. Ha adın korkağa çıkar falan ama bıçaklanma riskinden iyidir.

Erkeklik delikanlılık boş iş. Ölüm riski başladığı an erkeklik biter, öğretmenlerine haber ver veya veliler dahil olsun olaya, o zaman çözülür olay. Ha adın korkağa çıkar falan ama bıçaklanma riskinden iyidir.

Mesela bir erkek bıçağı gördüğü an o an erkeklik bitmiştir onda.

Hızlı bir hareket yavaşlatır gençliğini.

Ya senin profil fotoğraf güzeldi aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı