Yarın Devamsızlık giriliyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Swera

Yoctopat
Merhaba, okuduğum bir habere göre karne gününe kadar notlar ve devamsızlık giriliyormuş. Benim şimdi bugün ile beraber toplam 9.5 gün devamsızlığım var ama e-Okul'da 7.5 gün yazıyor. Devamsızlık artık girilebilir mi? 8. sınıfım ona göre yarın okula gideceğim cevaplarınızı bekliyorum.

Merhaba, okuduğum bir habere göre karne gününe kadar notlar ve devamsızlık giriliyormuş. Benim şimdi bugün ile beraber toplam 9.5 gün devamsızlığım var ama e-Okul'da 7.5 gün yazıyor. Devamsızlık artık girilebilir mi? 8. sınıfım ona göre yarın okula gideceğim cevaplarınızı bekliyorum.

Kanka sizi yok mu yazıyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoklama alıyorlar, geçen hafta 1 gün devamsızlık yapmıstım ve devamsızlığım 7.5 gün olarak gözüküyordu ama geçen hafta yaptığım devamsızlık e-Okul'a girilmedi.
bize lgsden sonra yazmıcaz dediler

Kanka bizim okulda son 2 haftadir yoklama alinmiyor. Okul yonetimine bağlı ama genelde %90'ı son hafta yoklama almaz. Zaten karneler basılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum, bizim devamsızlıklar hala girilmemiş. Zaten sınıf hocamız bize çarşamba saat 9:00'da e-Okul'un kapancağını söylemişti. Sanırım girilmeyecek.

İnşallah dostum LGS'de güzel puan alırsın umarım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı