Yarış oyunu önerisi

Daha çok SIM tarzı bir oyun istiyorum, Need for Speed veya Forza Horizon gibi değil. Şu zamana kadar Forza Motorsport 8 ve Assetto Corsa competizone denedim ama pek sarmadı. Platform bilgisayar ve Xbox.

Hocam bir şey sormak istiyorum. Real Racing 3 hiç oynadınız mı? Mobil oyun biliyorum tabii ki kıyaslanamaz ama ben daha küçükken keşfetmiştim bu oyunu önceleri 2'si vardı tabii. O zamanlar oynuyordum. Geçen indireyim dedim gerçekten güzel deneyim. Diğer mobil oyunlarla kıyaslanamayacak seviyede güzel bir simülasyon deneyimi sunuyor.

Hocam bir şey sormak istiyorum. Real Racing 3 hiç oynadınız mı? Mobil oyun biliyorum tabii ki kıyaslanamaz ama ben daha küçükken keşfetmiştim bu oyunu önceleri 2'si vardı tabii. O zamanlar oynuyordum. Geçen indireyim dedim gerçekten güzel deneyim. Diğer mobil oyunlarla kıyaslanamayacak seviyede güzel bir simülasyon deneyimi sunuyor.
Evet, saatlerimi gömmüştüm o oyuna. Anıları yad etme amaçlı onu da indirmeye koyacağım.

Baktım hocam ancak gamepad ile oynadığımdan düz yolda bile arabayı tutamadığımdan sinir kriziyle beraber sildim.
Simülasyon dediğiniz için bunları önermiştim. Simcade tarzı arada kalmış bir şey istiyorsunuz anladığım kadarıyla.
GRID serisine bakmadıysanız kesinlikle bakın derim. GRID Autosport pist yarışıdır ancak tam simülasyon değildir. Grafikler biraz eski tabii. En yeni GRID'leri oynamadım.
Codemasters oyunlarının bir özelliği vardır; arabanın hakimiyetini tam olarak size verir. O yüzden severim Codemasters oyunlarını.

Geri
Yukarı