Yasak olmayan Discord eklentileri var mı?

Ahmet_Emir

Picopat
Daha fazla  
Merhaba.
Discord eklentisi yani plugin kurmayı düşündüm ama yasak olduğunu ve ban yeme riski olduğunu öğrendim. Yasak olmayan pluginler var mı veya yasaksa da eğer şikayet edilmezsem yine de ban yer miyim?

Mesela eklediğim resimlerde olduğu gibi bana göre zararsız pluginler var bunlar da mı yasak?

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-30_203559373.png
    resim_2024-03-30_203559373.png
    51,4 KB · Görüntüleme: 35
  • resim_2024-03-30_203721350.png
    resim_2024-03-30_203721350.png
    46,6 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba.
Discord eklentisi yani plugin kurmayı düşündüm ama yasak olduğunu ve ban yeme riski olduğunu öğrendim. Yasak olmayan pluginler var mı veya yasaksa da eğer şikayet edilmezsem yine de ban yer miyim?

Mesela eklediğim resimlerde olduğu gibi bana göre zararsız pluginler var bunlar da mı yasak?
Hepsi yasak bildiğim kadarıyla.

Merhaba.

Şikayet edilmezseniz ban yeme ihtimaliniz 0'a yakın.

Bir yerde sadece kendimiz gördüğümüz için yasak değil diye biliyorum. Yani başkalarını etkilemediği için.

Betterdiscord ve benzerleri Discord'un kurallarına(kullanım Şartları/Terms of service) aykırıdır.

Bir yerde sadece kendimiz gördüğümüz için yasak değil diye biliyorum. Yani başkalarını etkilemediği için.

O zaman ulu orta yerde açık etmezsem çok düşük ban yeme ihtimalim doğru mu?
Evet.

Geri
Yukarı