Çözüldü Yatay geçiş, sınavsız AÖF'e engel oluşturur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

720905

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Bu sene örgün lisans öğrencisiydim sınavsız olarak AÖF de 4 yıllık bir bölüme kayıt oldum. Örgünde okuduğum bölümü de 2 yıllık bir bölüm le yatay geçiş yapacağım. Bu bana AÖF'te sıkıntı yaşatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba. Sizin durumunuz bu sene sınavsız olarak kaydolduğunuz AÖF 4 yıllık bölüme engel oluşturmuyor diye biliyorum ama bir AÖF bürosundan da bilgi almanızı öneririm.

Not: Bir AÖF'te 1 tane bölüm okuyabiliyorsunuz. Örneğin Anadolu AÖF'te 1 tane bölüm okunabilir yani. Bu durumda İstanbul AUZEF ve Atatürk Üniversitesi AÖF'te bulunan 2 yıllık bir bölüme geçebiliyorsunuz.
Merhaba. Sizin durumunuz bu sene sınavsız olarak kaydolduğunuz AÖF 4 yıllık bölüme engel oluşturmuyor diye biliyorum ama bir AÖF bürosundan da bilgi almanızı öneririm.

Not: Bir AÖF'te 1 tane bölüm okuyabiliyorsunuz. Örneğin Anadolu AÖF'te 1 tane bölüm okunabilir yani. Bu durumda İstanbul AUZEF ve Atatürk Üniversitesi AÖF'te bulunan 2 yıllık bir bölüme geçebiliyorsunuz.

Çözüm

not: Bir AÖF'te 1 tane bölüm okuyabiliyorsunuz. Örneğin Anadolu AÖF'te 1 tane bölüm okunabilir yani. Bu durumda İstanbul auzef ve Atatürk Üniversitesi AÖF'te bulunan 2 yıllık bir bölüme geçebiliyorsunuz.

Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı