Yatay geçişte derslerin hiçbir kabul edilmedi

484873

Decapat
İyi günler makine mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim ve bu yaz Ondokuz Mayıs Üniversitesi'ne yatay geçiş yaptım. Bu cuma günü ders seçimleri başladı ve beni birinci sınıftan başlatmışlar hiçbir dersim kabul olmamış. Danışman hocaya e mail attım ama geri dönmedi. Hafta sonu olduğu için öğrenci işlerinede ulaşamıyorum. Sizce okulu baştan mı okurum yoksa ulaşmam durumunda düzeltme ihtimalleri var mı? Daha önceden yatay geçiş yapan birileri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler makine mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim ve bu yaz Ondokuz Mayıs Üniversitesi'ne yatay geçiş yaptım. Bu cuma günü ders seçimleri başladı ve beni birinci sınıftan başlatmışlar hiçbir dersim kabul olmamış. Danışman hocaya e mail attım ama geri dönmedi. Hafta sonu olduğu için öğrenci işlerinede ulaşamıyorum. Sizce okulu baştan mı okurum yoksa ulaşmam durumunda düzeltme ihtimalleri var mı? Daha önceden yatay geçiş yapan birileri yardımcı olabilir mi?
Sistemlerde sıkıntı var, pazartesi günü ilk işiniz öğrenci işleriyle görüşmek olsun. 1. Sınıftan başlamazsınız, bazı dersleri tekrar almanız gerekebilir fakat aynı sınıftan devam edersiniz. En azından ben öyle tahmin ediyorum, öğrenci işleriyle görüşünce kesinleştirirsiniz.

Sistemlerde sıkıntı var, pazartesi günü ilk işiniz öğrenci işleriyle görüşmek olsun. 1. Sınıftan başlamazsınız, bazı dersleri tekrar almanız gerekebilir fakat aynı sınıftan devam edersiniz. En azından ben öyle tahmin ediyorum, öğrenci işleriyle görüşünce kesinleştirirsiniz.
Teşekkürler içime biraz su serptiniz.

İyi günler makine mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim ve bu yaz Ondokuz mayıs Üniversitesi'ne yatay geçiş yaptım. Bu cuma günü ders seçimleri başladı ve beni birinci sınıftan başlatmışlar hiçbir dersim kabul olmamış. Danışman hocaya e mail attım ama geri dönmedi. Hafta sonu olduğu için öğrenci işlerinede ulaşamıyorum. Sizce okulu baştan mı okurum yoksa ulaşmam durumunda düzeltme ihtimalleri var mı? Daha önceden yatay geçiş yapan birileri yardımcı olabilir mi?

En sonki durum nedir? Ben de 3. sınıfta yatay geçiş yapmayı düşünüyorum da gerçekten hiçbir dersin kabul edilmeme durumu oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı