Yavru kedi mutfak tezgahına çıkıyor

Arda7700

Centipat
Daha fazla  
British kedi 2.5 aylık hep mutfak tezgahına çıkıyor. Kediyi yere indirdikten 10 sn sonra gene çıkıyor. Bunu nasıl engellerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef engelleyemezsin. Kediler canı nasıl isterse öyle davranan canlılardır. Eğer açık mutfak değil ise kapıyı kapatın. Benim evde 3 senedir açıkta kapı bırakamıyoruz bizim kedi yzünden.
Bir de 2,5 aylık kedinin mutfak tezgahına çıkması imkansız gibi bir şey. 2,5 aylık olduğuna emin misiniz?

Hocam eğitim olarak çıkmaya çalışıyorsa 1 fıs su sıkabilirsiniz.Her çıktığında ıslatırsanız çıkmaz.
Hayatımda gördüğüm ve duyduğum en saçma fikir.

Kediler özgür ruhlu hayvanlardır siz ne kadar çabalarsanız çabalayın o istediğini yapacaktır zaten bunun bilincinde olmanız lazım. Kedi istediği yere çıksın, gezsin evin neşesi oluyor zaten. Ne zararı var ki?

Maalesef engelleyemezsin. Kediler canı nasıl isterse öyle davranan canlılardır. Eğer açık mutfak değil ise kapıyı kapatın. Benim evde 3 senedir açıkta kapı bırakamıyoruz bizim kedi yzünden.
Bir de 2,5 aylık kedinin mutfak tezgahına çıkması imkansız gibi bir şey. 2,5 aylık olduğuna emin misiniz?
Hocam mutfak tezgahının yanında koltuk var koltuğun üstünden atlıyor

Alüminyum folyodan korkuyor bazı kediler. Deneyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı