Yavru kedinin gözündeki şey nedir?

Averasia

Kilopat
Yer
BMW Munich, Frankfurter
Gözlerinin etrafında kırmızımsı ilaç gibi bir şeyler var nedir bunlar?
7A15E9B5-5599-40E9-98E3-ACEBB717B98E.jpeg

Benim de bu cins bir kedim var. Aynısı benim kedimde de oluyordu ancak bu kadar fazla değil sadece gözünün burun kısmına doğru olan kısımlarda oluyordu. Bu cinslerde çapak gibi çıkabiliyor. Bir zararı olmadığı söylendi bana. Yine de bir veterinere sormanda fayda olacaktır.

Bizim yavru köpeğimizde de oluyordu. Doktor bir solüsyon verdi bunun için. Pamuğa döküp göz çevresini siliyorduk. Üstteki arkadaşın da yazdığı gibi çapak benzeri bir akıntı gibi duruyor. Büyük ihtimalle normal bir durum ancak bir veterinere erkenden göstermeniz iyi olur. Enfeksiyon kapmasın.

Bizim yavru köpeğimizde de oluyordu. Doktor bir solüsyon verdi bunun için. Pamuğa döküp göz çevresini siliyorduk. Üstteki arkadaşın da yazdığı gibi çapak benzeri bir akıntı gibi duruyor. Büyük ihtimalle normal bir durum ancak bir veterinere erkenden göstermeniz iyi olur. Enfeksiyon kapmasın.
Benim de bu cins bir kedim var. Aynısı benim kedimde de oluyordu ancak bu kadar fazla değil sadece gözünün burun kısmına doğru olan kısımlarda oluyordu. Bu cinslerde çapak gibi çıkabiliyor. Bir zararı olmadığı söylendi bana. Yine de bir veterinere sormanda fayda olacaktır.
Veteriner’e götürsem ücreti ne kadar olur?

Veteriner'e götürsem ücreti ne kadar olur?

Ben geçen sene götürmüştüm birkaç şeyinin yanında ona da baktırmıştım o yüzden ücret almamıştı diye hatırlıyorum ama veterinerden veterinere değişiyor. Su kaplumbağam vardı kabuğundaki beyazlığı sordum sadece uzaktan bakıp D vitamini alın dedi. Muayene ücreti 100 TL :) öyleleri de var gerçekten yardımcı olanlar da var o yüzden biraz değişkenlik gösterebilir. Her ne olursa yine de veterinere götürmelisin ileride belki bir sorun olur hayvan için. Benim kedimde de oluyor ufak ufak ben temizliyorum seninkinde biraz fazla olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı