Yayın ekipmanları önerisi

volkansvdk

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar.
Knight Online oynayıp yayın açacagım önerilerinizi bekliyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
Sistem ekipmanlarım.
Ryzen 5 5600X - Zotac 3070 8 GB - 16 GB RAM - 512SSD M.2 - 50 Mbps internet hızı.
Arkadaşlar şimdi buraya öneri olarak alacağım şey önerileriniz alttan.
Kamera + kablosuz kulaklık + mikrofon stantlı.
Bunları istiyorum arkadaşlar öneri olarak.
Kameraya 1500TL'ye kadar.
Kulaklık 2000TL'ye kadar.
Mikrofon 2000 TL'ye kadar.
Arkadaşlar bekliyorum önerilerinizi. Her şeyi detaylı yazdım daha şu ne bu ne demezsiniz herhalde he :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Knight Online dedin, göz yaşım pıt... Daldık yine hayallere... Gittik yine eskilere...

Ne yapalım be başka oyun bilmeyiz başka bir şey yapmayız ne vazgeçebiliyoruz ne bırakıp gidebiliyoruz kendimi bildiğimden beri oynuyorum işlerim çok yoğun olsa da 1 saat chara oturup baksamda mutlu oluyorum be hayatta 1 o var o kadar işimizdeyiz hayatimızdayız sorunlarımız yok şükür 1 saatte olsa bu oyun huzur veriyor, ama elbet iş güç hafifler o zamanlar için sistemi eve kurak açarız falan yayın.

Dostum biz geçmişi de özlüyoruz galiba biraz =) Şimdiden iyi yayınlar diliyorum sana, bize de buraya bir kullanıcı adı bırak ziyaret edelim başladığında =)

Dostum biz geçmişi de özlüyoruz galiba biraz =) şimdiden iyi yayınlar diliyorum sana, bize de buraya bir kullanıcı adı bırak ziyaret edelim başladığında =)

Allah'ın izniyle alayım eşyaları da bakmayın be arkadaşın olunca oyun bırakılmıyor abi kardeş oynuyoruz evlerimizde bilgisayarımız var günde 17 saat kuryelik yapıyoruz kazandıgımızla char dizdik motor aldık zevkimiz oyunda sadece.

Arkadaşlar kimse öneri yapmayacak mı bana?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı