Yayın için bilgisayar toplamak

Bütçe
15000

sarkilarbiter

Femtopat
Daha fazla  
Bütcemi belirttim ama aklımda RX 580 var ekran kartı olarak 8 GB modeli sizce yayın acarken sorun çıkarır mı?
+Olarak işlemciden pek anlamıyorum ama Intel bir işlemci istiyorum bana yardımcı olur musunuz 10-15 bin TL arasında.
YouTube ve Twitch platformlarında CS:GO2 Valorant ve yeni cıkan Simulator oyunlarının canlı yayınını acmak istiyorum.
Bir bilgisayar satılıyordu RX 580 i5-8.nesil 16 GB RAM fiyatı 10.000 TL di alınır mı? Alırsam yayınlarda işimi görür mü ve videolarda.

Bütcemi belirttim ama aklımda RX 580 var ekran kartı olarak 8 GB modeli sizce yayın acarken sorun çıkarır mı?
+Olarak işlemciden pek anlamıyorum ama Intel bir işlemci istiyorum bana yardımcı olur musunuz 10-15 bin TL arasında.
YouTube ve Twitch platformlarında CS:GO2 Valorant ve yeni cıkan Simulator oyunlarının canlı yayınını acmak istiyorum.
Bir bilgisayar satılıyordu RX 580 i5-8.nesil 16 GB RAM fiyatı 10.000 TL di alınır mı? Alırsam yayınlarda işimi görür mü ve videolarda.

Oynicağın oyunlar işlemci ağırlıklı ve ben R5 1500X RX580 sistemde yayın yaptım(PC im kötü olduğu için Intel atom 2 GB RAM'li laptop var tanıdığımda oyunyorum yayın açıyorum)YouTube yayını açtığımda yaşadığım sıkıntı(R5 1500X i5 7.th bir CPU denk)bazı oyunlarda Assetto Corsa CS Valorant gibi oyunlarda düşük çözünürlüklü bir şekilde donarak yapıyordu sana öenrim bu tanıdığım 2.el RX590 R5 3600X 32 GB B350M VD anakartlı sistem aldı ve bunu 10000TL'ye mal etti ekran kartı değiştirecek ama sende 2.ele istiyor isen al bence istiyorsan yardım edebilirim 15000TL'ye sende R5 3600X RX 6600 gibi güçlü bir F/P sistem alabilrisin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Güç olarak RTX 2060 > 1660 S > RX 590 > RX 580
İstanbulda varsaydım biraz daha bilgisiyar bakabilirim göz ucuyla baktım pazarlık vs düşürebilirsin fiyatları.

Güç olarak RTX 2060 > 1660S > RX 590 > RX 580.
İstanbul'da varsaydım biraz daha bilgisayar bakabilirim göz ucuyla baktım pazarlık vs düşürebilirsin fiyatları.

Hocam bu sistemlerle canlı yayın acılırmı Valorant CS 2 çeşitli yenı cıkan korku oyunlarında falan örnek vermem gerekirse dont scream iblis vb.

Hocam bu sistemlerle canlı yayın acılırmı Valorant CS 2 çeşitli yenı cıkan korku oyunlarında falan örnek vermem gerekirse dont scream iblis vb.

Evet yapabilirsiniz 5500 güçlü bir işlemci rahatlıkla kaldırabilir.
3060 bulabildim bu fiyatlara bunlara göz atmalısınız

3060 Ti de var ama fiyat biraz şüpheli yukarıdaki önerileri sileyim biraz karışık oldu kusura bakmayın.

Güç olarak RTX 2060 > 1660 S > RX 590 > RX 580
İstanbulda varsaydım biraz daha bilgisiyar bakabilirim göz ucuyla baktım pazarlık vs düşürebilirsin fiyatları.
sistemi güzel bulmuşsun rtx 3050 gibi ekran kartlarını besleyebiliyor 32gb ram desteği ve 1 adet m2 slotu ile seni yayınlarda rahat bir şekilde yapmanı sağlar sistemi aldığında istersen sistgeminin yayın ayarları driver ve diğer ayarlarınıda yapmanı sağlayabilirim

Teşekkürler hocam.

Evet yapabilirsiniz 5500 güçlü bir işlemci rahatlıkla kaldırabilir.
3060 bulabildim bu fiyatlara bunlara göz atmalısınız.

3060 Ti de var ama fiyat biraz şüpheli yukarıdaki önerileri sileyim biraz karışık oldu kusura bakmayın.

Teşekkür ederim hocam ama şu RTX 3060 12 GB olan bir tık daha düşük gibi geldi bana Ryzen 3 4100 diye diğeri 3060 8 GB Ryzen 5 5500 yanlış mıyım yoksa 12 daha mı mantıklı.

Teşekkürler hocam.

Teşekkür ederim hocam ama şu RTX 3060 12 GB olan bir tık daha düşük gibi geldi bana Ryzen 3 4100 diye diğeri 3060 8 GB Ryzen 5 5500 yanlış mıyım yoksa 12 daha mı mantıklı.
Emin olamadım RTX 3060 4100 olanın garantisi vardı. RTX 3060 R5 5500 işlemcisi iyi ve daha güncel 3060Tİ attım onun da işlemcisi bir tık düşük ama 3060 ile 3060ti arasında çok fark var.
12 GB 3060 sistem atmamışım yanlış mı kontrol ettim.

Geri
Yukarı