Yayın için RX 6900 XT ROG STRIX LC 240mm alınır mı?

Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire HD 6570 Platinum 2 GB
Kingston 4 GB RAM
Akasa 600 WATT PSU
Gigabyte anakart
i3 550
Western Digital 500 GB Harddisk
James Donkey Lite 240 GB SSD
Coolar Master Kasa
Meslek
metin 2
Yayında genellikle ağırlıklı olarak Minecraft (yüksek ayarlı shader kullanılacak) ve CS:GO oynanacak. 2.el alacağım ekran kartını (fiyat 13400). Sizce değer mi?

Son düzenleme:
Hocam temiz 3090 yok. Sıvı soğutmalı model olduğu için bu kadar yüksek fiyat çekildi. Yoksa 11k'ya nitro+ alıyordum.
Gerek yok ki sıvı soğutmalı modele, gösteriş seviyorsanız orası ayrı ama yalnızca gösteriş için değer mi tartışılır.

Bu arada mesaji düzenledim, 6950 XT'de bakılabilir.

O paraya 3090/6950 XT bulursunuz gibi.
Mining çıkması karta 15k yazmış adam. 3080 Ti fiyatlarına baktım onlarda perişan halde. Kasa arka tarafımda görüş olarak duracak(gösteriş için). 3090 alacaktım normalde dediğiniz gibi. Ama temiz 3090 bulmak çok zor. 6950 xt bakıcam şimdi öneriniz için teşekkürler.

Yayında genellikle ağırlıklı olarak Minecraft (yüksek ayarlı shader kullanılacak) ve CS:GO oynanacak. 2.el alacağım ekran kartını (fiyat 13400). Sizce değer mi?

2. el 3090 öneririm hocam. ASUS ROG bulamazsınız ama 15 bin gibi bulursunuz. 6900XT alınır ama daha iyisi varken pek mantıklı değil.

2. el 3090 öneririm hocam. ASUS ROG bulamazsınız ama 15 bin gibi bulursunuz. 6900XT alınır ama daha iyisi varken pek mantıklı değil.
Mining çıkması be hocam. Yoksa yayın için NVIDIA dışı kart alınmaz.

Mining çıkması be hocam. Yoksa yayın için NVIDIA dışı kart alınmaz.

Hocam ben burada sadece klavyeye tak tuk basarak öneriyorum. Miningli kart çıkma tehlikesini falan kişi kendisi dahil etmesi lazım. 0 tehlike diyorsa gitsin 4060 Ti 16 GB en ucuz araştırsın yani. Ayrıca dediğiniz şeyler için 4060 da yeter tabii ki de ben en iyisini söylüyorum.

Hocam ben burada sadece klavyeye tak tuk basarak öneriyorum. Miningli kart çıkma tehlikesini falan kişi kendisi dahil etmesi lazım. 0 tehlike diyorsa gitsin 4060 Ti 16 GB en ucuz araştırsın yani. Ayrıca dediğiniz şeyler için 4060 da yeter tabii ki de ben en iyisini söylüyorum.
Dediğim gibi yüksek ayarlı shader kullanılacak ki rtx 4060 ti saf gücü çok yerlerde. Bu kartlara yaklaşacak potansiyeli 0 diyebilirim. 3090 çok fazla araştırdım yoksa. Sıvı soğutmalı modeller mining için neredeyse kullanılmadı diyebilirim. O yüzden sıvı soğutmalı alıyorum bir yandan.

Dediğim gibi yüksek ayarlı shader kullanılacak ki RTX 4060 Ti saf gücü çok yerlerde. Bu kartlara yaklaşacak potansiyeli 0 diyebilirim. 3090 çok fazla araştırdım yoksa.

1660 Ti'de 300 modlu shaderli modpaketleri 60 FPS'de çalışıyor bende hocam. Siz en iyisi 4060 Ti + 7500F'li bir sistem alın geçin. VRAM de VRAM diyorsanız 3090 araştırmaya başlayın teker teker arayın alacaksanız 1-2 haftaya.

Geri
Yukarı