Yaz İçin İş Tavsiyesi

İnşaatta çalışabilecek fizyolojik yapıya sahibim ayrıca her bilgisayarcı alır mı işe siz nasıl iş buluyorsunuz ?
Adam bana sadece ''Format atmayı biliyor musun?'' dedi. Bende ''Evet.'' cevabını verdim, işe aldı ve şuan gayet memnun.

Ben kendimi ufak işler yapan biri gibi sandım, meğersem öyle değilmişim :D. Adam benim yaptıklarımı görünce diğer teknik servis elemanını kovacak hale geldi :D

Son düzenleme:
Yaşına ve ilgi alanına göre bir iş bulmaya çalış. Bulamaz isen bulduğun ilk işe gir. Zaten geçici bir süre olacak o yüzden işin ne olduğunun pek önemi yok.

Su sat. Ben tatilde 2 ay boyunca sattım çok kârlı iş tavsiye ederim. Sıcak günlerde 1 saatte 6 paket satarsın 40-50 TL(ben satarken 75 kuruşa satıyordum piyasa değişmiş olabilir) alırsın. 12'lik paketi toptancıdan 1.5-2 TL'ye alırsın, 9-10 TL'ye satarsın. Nasıl satacağım alamazlar deme kapış kapış gidiyor.

Adam bana sadece ''Format atmayı biliyor musun?'' dedi. Bende ''Evet.'' cevabını verdim, işe aldı ve şuan gayet memnun.

Ben kendimi ufak işler yapan biri gibi sandım, meğersem öyle değilmişim :D. Adam benim yaptıklarımı görünce diğer teknik servis elemanını kovacak hale geldi :D
Mesela neler yaptın? Bu aralar ben de çalışmayı düşünüyorum da.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı