Yazdırılabilir CD ve Programı

memogoren

Hectopat
Daha fazla  
Geçen gün bir araç satın aldım 98 model bir Doğan L. Öğrenciyim param buna yetti :D Araç aşağıda:

3v7Vb5.jpg

Konumuza gelelim; araçta JVC ses sitemi var fakat sadece CD-R veya CD-RW destekliyor, usb çıkışı bile yok. İstediğim müzikleri dinlemenin tek yolu mp3 formati ile CD'ye yazdırmak. Ben araştırma yaptım biraz ve yeniden yazdırılabilir CD'ler olduğunu öğrendim. CD-R ve CD-RW farkı Rewriteable'dan geliyormuş. Şimdi benim kafamda birkaç soru var. Sürekli yeni şarkılar keşfeden birisiyim gerek Spotify gerek Soundcloud'dan; ben süerkli yeni CD yazdırmak istemiyorum. CD-RW alıp 1-2 şarkı genişletmek için yazdırma imkanım var değil midir? Her yazdırdığımda eskilerin üzerine yazma şansım var mıdır yoksa tekrardan 60 tane şarkıyı baştan mı yazacağım CD-RW içine? Yazdırırken hangi program/programları kullanmak gerektiğini önerir misiniz? En son bu korsan CD işine XP kullanırken girmiştim sadece NERO'yu hatırlıyorum bu konularda. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CD-RW alıp içindeki dosyaları dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Tüm dosyaları baştan yazmanıza gerek yok.

Ayrıca aracınız hayırlı olsun. Kazasız günler dilerim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı