Yazılımı dili öğrenmek için tavsiye

iefeyasar

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Sorum başlıktaki gibi. İngilizcem belli bir seviye var, 7.sınıf öğrencisiyim ve Erasmus ile haftaya yurt dışına gideceğim. Sayısalım da iyi. Başka gerekli soru varsa yazabilirsiniz. Son günlerde @recep668899 ile BAT dilini öğrenmeye başladık. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Selamlar. Sorum başlıktaki gibi. İngilizcem belli bir seviye var, 7.sınıf öğrencisiyim ve Erasmus ile haftaya yurt dışına gideceğim. Sayısalım da iyi. Başka gerekli soru varsa yazabilirsiniz. Son günlerde @recep668899 ile BAT dilini öğrenmeye başladık. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Aylik 1000 TL ile ozel egitime baslayabilirsin.

Sakin, lisede tamam da daha şimdiden o fazla olur gibi bana. Daha başındayız sonuçta.

Ben de Phyton düşünüyorum. Kaynak öneriniz var mı?
Ben "DataCamp" sitesinin programlarından gidiyorum genelde. Lisans öğrencisi olduğum için ücretsiz öğrenci üyeliği verilmişti. Ancak süresi bitince ne olacak bir bilgim yok. DataCamp tarzı sertifika programları ile hem öğrenip hem şimdiden bir CV doldurmaya başlayabilirsin. Bilindik programları tercih etmen de ileride işine yarayacaktır.

Ben "DataCamp" sitesinin programlarından gidiyorum genelde. Lisans öğrencisi olduğum için ücretsiz öğrenci üyeliği verilmişti. Ancak süresi bitince ne olacak bir bilgim yok. DataCamp tarzı sertifika programları ile hem öğrenip hem şimdiden bir CV doldurmaya başlayabilirsin. Bilindik programları tercih etmen de ileride işine yarayacaktır.
İlginiz varsa HTML bakabilirsiniz veya SQL.
Teşekkürler. Bakacağım.

Kardeşim merhaba. Ben bir firmada yazılım mühendisi olarak çalışıyorum. Yaklaşık 8 yıllık iş tecrübemde de bulunduğun veya çalışacağın şehirdeki iş olanaklarını düşünerek hareket etsen daha avantajlı olur. Örnek veriyorum sanayi olan bir şehirde olacaksan SQL - Database - Ardunio - C- Python a yönelebilirsin. Ve ya reklamcılık Web Site gibi iş olanaklarının olduğu bir şehirdeysen HTML - PHP - Java öğrenmen artı olacaktır. Bu şekilde kendi içerisinde değerlendirmelisin. Ancak hepsinden biraz biraz bilmen birşey katmayacak bunu da bil. Bu nedenle 1 alanda sabit kalmaya özen göster. Kendini o alanda geliştir. Şu anda 7. sınıf olarak karar verme aşamasında daha yolun başındasın. Bu dediklerimi mutlaka değerlendir.

Hayatta başarılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı