Yazim kurallarindan ban yemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Margot Robbie

Kilopat
Yer
Queensland
Daha fazla  
Nokta koymayı unutunca banlamayan, başlıkları kafasına göre değiştirmeyen herhangi birisi olabilir.
Şu ana kadar hiç noktalama işaretlerine dikkat etmedim bilerek. Hiç ban ya da uyarı almadım. Moderatörler görürse düzenliyorlar, görmezse düzenlemiyorlar.

Şu ana kadar hiç noktalama işaretlerine dikkat etmedim bilerek. Hiç ban ya da uyarı almadım. Moderatörler görürse düzenliyorlar, görmezse düzenlemiyorlar.

Adamına göre muamele olabilir. Söylemlerini beğenmediği birisi oldu mu direkt banlıyorlar benim gördüğüm.

Hiç beni düzeltip geçtiklerini görmedim. Benim için direkt 1 saat ceza geliyor.

Adamına göre muamele olabilir. Söylemlerini beğenmediği birisi oldu mu direkt banlıyorlar benim gördüğüm.

Hiç beni düzeltip geçtiklerini görmedim. Benim için direkt 1 saat ceza geliyor.
Direkt yerine direk yazarsan gelir tabii.

Hiç ben düzeltip geçtiklerini görmedim
Çoğunlukla düzeltiyorlar, sen ısrarla aynı hatayı yapmaya devam edersen de bir zahmet ceza da al ama değil mi? :)

İlk üye olduğum zamanlarda hatamı çok düzelttiler uyarı atmak yerine. Şu an çoğunlukla düzelttiklerini söyleyemem kaldı ki düzeltmelerini de beklemiyorum. 30K'ya yakın mesajım var zaten. Her zaman inisiyatif tanınacak olursa da o zaman forumda da bir düzen kalmaz. Sen de eski üyesin ve 3 bine yakın mesajın var, konu dışında ne kadar mesajın vardır bilemem ama seninkini de düzeltmemeleri normal. Kaldı ki benim ciddi yazım hatam da olmuyor zaten çoğunlukla doğru ve düzgün yazıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı