Yazın Nerelerde Çalışılabilir?

SmokeBomb

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sene liseden mezun oluyorum ve üniversite başlayıncaya kadar büyük bir boşluk oluşuyor. Tatile gitme imkanım yok, kasa toplatıp evde oyun oyanamayı düşünüyordum ama anca oyun da sıkıcı olur diye düşünüyorum. Bu yüzden part-time işte çalışmaya karar verdim ilk aklıma gelen ŞOK, A101 gibi ya da buranın yerel marketlerinde kasiyerlik yapmak. Sizin önerileriniz nelerdir, kasiyerlik deneyimi olanlar önerir misiniz?

Güzel ve işleyen bir kafede çalışırsanız gayet zevkli geçebilir. Ortam sağlam olursa ve müşterilerde bol olursa sıkılmadan hareketli bir iş sahibi olabilirsin. Kasiyerlik konusunda Şok iyi diye biliyorum.

AVM kafeleri size daha güzel vakit geçirme fırsatı verir. Listeye eklenecek çok iş var fakat sizin için hangilerinin uygun olduğunu bir gözden geçirin derim. :)

İnsan kafasında küçümsüyor ama, avm cafeler marketler vs, buralara girmek cok kolay değil, kafanda kolay gibi gözüküyor ama. Öncelikle nerde oturuyorsun ? Ben Istanbulda okurken, part time çalışmak için, yaklaşık 15 20 mağaza, cafe vs yerlere CV'mi bırakmıştım sadece 2'si geri dönüş yapmıştı.
Belki diğer şehirlerde daha kolaydır bilemiyorum.

Valla o sicakta cok yorulursunuz kafede. Matematiginiz iyiyse falan Teog icin saati 10-20₺ ye ders verebilirsin. Ben onu dusunuyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Avm kafe imkansız ben Tokat Turhal'da oturuyorum avm merkezde 45 km uzakta. Buradaki kafeler hep kapalı alan. Sıcaktan bunalan insanım zor olur mu acaba?

Avm kafe imkansız ben Tokat Turhal'da oturuyorum avm merkezde 45 km uzakta. Buradaki kafeler hep kapalı alan. Sıcaktan bunalan insanım zor olur mu acaba?

Sıcağa gelemiyorsanız işiniz biraz zor. Neredeyse her işte yorulacağınız için sıcaklık her yerde karşınıza çıkacaktır. Ofis tarzı yerlerde kendinize göre serin ortamı olan bir iş bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı