Yazlık ve kışlık eldiven önerisi

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Fiyatları çok zamlanmadan en F/P şekilde hem kış hem de yaz için 2 ayrı eldiven bakıyorum. Fiyatları olabildiğince ucuz olursa çok iyi olur. Eldiven boyutları standart mı oluyor onun hakkında çok bir bilgim yok elimin boyutlarını da bilmiyorum ama Razer DeathAdder Essential'a tam oturduğunu söyleyebilirim.

Bütçeniz nedir? Motosiklet için istiyorsunuz sanırım çünkü konu burada açılmış. Ben kışlık olarak aldım hiç deneyemedim motorum sürekli arıza verdiği için ama sıcak ve güvenli olacağını düşünüyorum.

Bütçeniz nedir? Motosiklet için istiyorsunuz sanırım çünkü konu burada açılmış. Ben kışlık olarak aldım hiç deneyemedim motorum sürekli arıza verdiği için ama sıcak ve güvenli olacağını düşünüyorum.

Bütçe için üst sınırı çok düşünmedim fakat 2'si için toplam 2000 diyebilirim.
Öneriniz için teşekkürler listeye alacağım. En son karar vereceğim hangisini alacağıma.

Hem kışlık hem de yazlık eldiven için iki bin lira kurtarmaz maalesef. İkisinden birini seçmen lazım ki o bile az bir bütçe olacak açıkçası gerçekten koruyan bir eldiven için.

Hem kışlık hem de yazlık eldiven için iki bin lira kurtarmaz maalesef. İkisinden birini seçmen lazım ki o bile az bir bütçe olacak açıkçası gerçekten koruyan bir eldiven için.

Çok uçuk bir şey olmasına gerek yok. Dediğim gibi F/P olsa yeterli. Bütçeyi biraz daha esnetebilirim. Önerilerinizi beklerim.

Geri
Yukarı