Yazma Kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

joster17

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Forumda en çok ceza alan üyelerden biriyim diye tahmin ediyorum. Ne zaman yorum yapsam veya yeni konu açsam ne kadar dikkat edersem edeyim nasılsa ceza alıyorum. Bizim lisedeki edebiyat ve dil anlatım hocaları bu kadar dikkat etmiyor :D Şaka bir yana bir site felan var mı bu hataları belirten yada düzelten? Ben biliyorum ki bu konudan da bir ceza alırım muhakkak ve bu kadar noktasına virgülüne kadar neden dikkat ediyoruz, onu anlamadım. Yine temel olarak düzgün yazalım.

Bende çok ceza alıyorum... Sağ olsun Orkun peşimi bırakmıyor. :)

Gerçekten çok yararlı oldu bu benim için... Yapılan cezalar sonuna kadar haklı. Kendi Türkçemizi kendimiz yok ediyoruz. Buradaki insanlar elinden geleni yapıp onu koruyorlar. Tebrik edilmesi gereken bir durum bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bayağı konuyu hoplatmak olacak. Farkındaysan temel kurallara dikkat ediliyor. Yoksa birçok hata yapan var moderatörler dahil ama küçük hatalar yani burada dilimizi korumaya çalıyoruz. Dilinden uzaklaşma,benliğini kaybetme. Tüm forumlarda uygulanması gereken çok doğru bir kural olduğunu düşünüyorum.

Beyler eski konuyu hortlatmanın anlamı yok.

Zaten önemli olan gayret göstermek. Gayret gösterdikten sonra hatalar da gitgide azalır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı