Yemek yapabiliyor musunuz?

Yemek yapabiliyor musunuz?

• Evet, yapabiliyorum. (Yapabildiğiniz yemekleri yorumdan belirtebilirsiniz)

• Hayır, yapamıyorum.

• Daha önce hiç yapmayı denemedim.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, yemek yapabiliyor musunuz? Ankete katılmayı unutmayın. Yapabildiğiniz yemekleri yorumlardan belirtebilirsiniz ya da daha önceden yapmayı denediğiniz; fakat başarısız olan yemek yapma deneyimlerinizi de anlatabilirsiniz.

@BulgarUmut, doğru diyorsunuz. Yemek yapmasını bilmiyorsanız tek yaşamak oldukça zor. Yemek yapabiliyorsanız sizden iyisi yok :D Sürekli dışarıda yemek yemek de istemiyorum. Ne çeşit ortamda yapıldığı belli değil yemeklerin.

Evet arkadaşlar, yemek yapabiliyor musunuz? Ankete katılmayı unutmayın. Yapabildiğiniz yemekleri yorumlardan belirtebilirsiniz ya da daha önceden yapmayı denediğiniz; fakat başarısız olan yemek yapma deneyimlerinizi de anlatabilirsiniz.
Patates Kızartabiliyorum Tost yapabiliyorum Yumurta kırabiliyorum menemen yapabiliyorum Krep yapabiliyorum(Bazen krep'i parçalıyorum) Yumurtalı ekmek yapabiliyorum.

yapabildiklerimin hepsi bu kadar.

Tavaya biraz yağ koyarım, küp küp doğradığım patatesleri üzerine dökerim. Patatesler kavrulur. yağı iyice çeker. Küp küp doğradığım sucukları içine koyarım. Biraz karıştırırım. Üzerine kaşar peyniri rendelerim, baharatladığım yumurtayı kırarım. Kapağını kapatırım, yumurta pişer.
Yerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı