Yeni açtığım internet sitesi sizce nasıl?

Yabancı firmadan domain almanın dezavantajları nelerdir? Fiyatlar nasıl bahseder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatları her zaman sabittir 20 TL. tabi bu .com, .net, .org ve .biz içindi sanırım. Diğer türlerin fiyatlarını bilmiyorum. :)

Peki arkadaşlar para kazanabilir miyim böyle devam edersem, yoksa sadece ödeme mi yapacağım?

Peki arkadaşlar para kazanabilir miyim böyle devam edersem yoksa sadece ödeme mi yapacağım?
Para kazanman için çabalaman gerek hocam. Benim mesela şu anki ortak olduğum sitenin aylık geliri 100 TL'yi geçiyor. Sadece özgün içerik neredeyse yeterli. Tasarıma çok fazla önem verildiğini ben düşünmüyorum. Sadece olay içerikte. Sadece 5 özgün makale ile Google Adsense'den reklam alan kişiler gördüm. :)

Para kazanman için çabalaman gerek hocam. Benim mesela şuanki ortak olduğum sitenin aylık geliri 100 TL'yi geçiyor. Sadece özgün içerik neredeyse yeterli. Tasarıma çok fazla önem verildiğini ben düşünmüyorum. Sadece olay içerikte. Sadece 5 özgün makale ile Google Adsense'den reklam alan kişiler gördüm :)
Peki makalelelerimi okudunuz mu? Kendim yazıyorum... Yorumunuz var mı?

Mobilden girdiğimde gayet hoş bir site karşıladı beni.
Eğer veritabanı ile bağlantı kurmayı biliyorsan çok yaratıcı şeyler katabilirsin sitene. Kullanıcının yorum yapmasını sağlayabilirsin en basitinden.
Veya ben gibi biraz daha geliştirip gelen yorumları onaylama - reddetme gibi özellikler ekleyebilirsin. Hayal gücünün sınırı yok.

Birkaç yazınıza göz attım. Yazılarınız güzel ellerinize sağlık ancak, birazcık uzun geldi bana :) Böyle yazılarınıza devam ederseniz, domain alıp Adsense'den reklam bile alabilirsiniz ;)
Öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için. İnceleme biraz fazla detaylı farkındayım. :) Geri kalan haberler hakkında yorumunuz olursa beklerim. :)

Mobilden girdiğimde gayet hoş bir site karşıladı beni.
Eğer veritabanı ile bağlantı kurmayı biliyorsan çok yaratıcı şeyler katabilirsin sitene. Kullanıcının yorum yapmasını sağlayabilirsin en basitinden.
Veya ben gibi biraz daha geliştirip gelen yorumları onaylama - reddetme gibi özellikler ekleyebilirsin. Hayal gücünün sınırı yok.
Bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum. Kullanıcılar yorum yapabiliyorlar şuanda haberlere:) Şuanda sizlerin tavsiyeleriyle alan adı almaya karar verdim. Daha sonra neler olabilir bakacağım haberleri nasıl buldunuz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı