Yeni alınan iPhone 14'te hayalet ekran oluyor

Konu sahibinden özür diliyorum bu arada, konuya yanıt vermeden böyle bir diyaloğa girmem pek doğru olmadı. Ürünü yeni almışsınız, bence direkt olarak aldığınız yer ile görüşün servise yönlendirin. Muhtemelen değişim çıkacaktır, değişim olmasa bile hata düzeltilecektir. Servis sürecinide dilerseniz konuda paylaşırsınız, bu kadar konunun üzerine ışık olmuş olur herkese.
Arkadaşımızın dediği gibi aynı özürü bende diliyorum.

@XKenshi Umarım servis sorununu çözer, hangi marka olursa olsun oled denilen şeyin bazı illet yanları olabiliyor.

iPhone 14 daha 2 gün önce aldım ekranın sağ üstündeki internet ve pil simgesi sağ üstten aşağı kaydırınca dikkatli bakarsam görünüyor. Bir başkasının iPhone 11'inde denedim aynı sorun yoktu. Bu artar mı ya da bir problem yaratır mı?
Bu ekranda problem var demek. Servise verin. Ürününüz değişir muhtemelen. Üretim hatalı bir cihaz. Apple destekten sabah 7'den itibaren bulunduğunuz il için durumu anlatın ve randevu talebi oluşturun.

Bu ekranda problem var demek. Servise verin. Ürününüz değişir muhtemelen. Üretim hatalı bir cihaz. Apple destekten sabah 7'den itibaren bulunduğunuz il için durumu anlatın ve randevu talebi oluşturun.

Ama belli belirsiz görünüyor çok dikkatli bakmak gerekiyor oradakiler göremezse ne yapacağım.

Ama belli belirsiz görünüyor çok dikkatli bakmak gerekiyor oradakiler göremezse ne yapacağım.

Büyükşehirde iseniz servise kendiniz gidersiniz. Elle gösterirsiniz. Ya da başka bir cihazdan yakınlaştırarak video kaydı alın servise gösterin.

Geri
Yukarı