Yeni alınan POCO F4 açılmıyor

Ben de F4 aldım. Aldığımda elektrikler yoktu 10 w powebank ile şarja taktım ve 10 dk sonra simge geldi açıldı. Ayrıca ısınmadı da garip. Nereden satın aldınız?

Ben de F4 aldım. Aldığımda elektrikler yoktu 10 w powebank ile şarja taktım ve 10 dk sonra simge geldi açıldı. Ayrıca ısınmadı da garip. Nereden satın aldınız?
Kendi sitesinden aldım. İlkinde normal diye çok üzerinde durmadım ısınmasının. 1 saat kadar tuttum sarjda ısınma sorunu şuan yok neyseki ama tekrar sarj ettiğimde olmaz umarım. 67 w sarj makinesi ile sarj ettim
Normal 1 saat kadar şarjda bırak büyük ihtimal açılacaktır
Evet teşekkür ederim açıldı. Sıkıntı var sandım ama yokmuş... Açtım kullanıyorum şimdi

normal batarya ilk defa oluyor telefon dolduğunda full dolsun sonra full bitirin
Tamam teşekkür ederim sonuna kadar kullanacağım ilkinde o halde

Kendi sitesinden aldım. İlkinde normal diye çok üzerinde durmadım ısınmasının. 1 saat kadar tuttum sarjda ısınma sorunu şuan yok neyseki ama tekrar sarj ettiğimde olmaz umarım. 67 w sarj makinesi ile sarj ettim

Evet teşekkür ederim açıldı. Sıkıntı var sandım ama yokmuş... Açtım kullanıyorum şimdi

Tamam teşekkür ederim sonuna kadar kullanacağım ilkinde o halde
Hayırlı olsun. Hızın tadını çıkarın 😁. Pubg de 60 FPS olsa da oynayacaksanız New state mobile da 90 FPS oynatıyor. New state de pubg nin oyunu.

Geri
Yukarı