Yeni alınan sistem açılmıyor

harun_pc

Femtopat
Daha fazla  
PC açıkken durduk yere kendiliğinden kapandı açılmıyor. 3 gün oldu daha fişe takıyorum garip bir elektrik sesi geliyor sonra tuşa basıyorum.

1 saniyeliğine fan dönüyor ardından duruyor ve herhangi bir tepki kalmıyor sadece üstteki mavi ışık yanıyor.

Evet hocam 2 gün kullandım bugünde aksama kadar kullandım 22.00 civarlarında bir anda gitti.
Garanti dışı kalamaz yüzde yüz emin ol sana kazık atmaya çalışmazlarsa senin suçun yok onların suçu sana bozuk mal göndermiş te olabilirler ama dediğim gibi için rahat olsun hakkını söke söke al. Kablolarda sıkıntı yok o zaman soketlerde olmaz olay Ya Ramlar tam oturmamış / yanmış yada ekran kartın tam oturmamış veya yanmış (yanması bir tık imkansız çünkü yeni aldım diyorsun)

Bu arada kalitesiz psu varsa ondanda olabilir dandik bir şeyler takmislarsa

Bu arada kalitesiz PSU varsa ondanda olabilir dandik bir şeyler takmislarsa.

Hocam vallahi fazla anlamıyorum. Ama PSU kasanın üzerinde idi Rampage X-Force 600W 80 Plus Bronze tempered camlı RGB ATX Gaming kasa böyle geçiyor ismi.

RAM'in yanındaki komponentlerde gidebilir ama net sonuç çıkmaz.

Anlayan birinin bakması daha iyi olabilir hocam en iyisi bayiye sormak. Şikayet var.com a bir şikayet yazsak direk ararlar da 😄 evin sigortasından kaynaklıysa ayıp olmasın adamlara.

Hocam vallahi fazla anlamıyorum. Ama PSU kasanın üzerinde idi Rampage X-Force 600W 80 Plus Bronze tempered camlı RGB ATX Gaming kasa böyle geçiyor ismi.

Anlayan birinin bakması daha iyi olabilir hocam en iyisi bayiye sormak. Şikayet var.com a bir şikayet yazsak direk ararlar da 😄 evin sigortasından kaynaklıysa ayıp olmasın adamlara.
Anlamak Anlamamak meselesi değil özgüvensizlik yapma hocam. aynı yönden diğer porta takacaksın tırnaklar 2 click edecek bitti.

Geri
Yukarı