Dota 2'ye Yeni Başlayan Birisini Değerlendirin

extanrel

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar,

Bu oyunu oynamaya yeni başladım. Yani katıksız noobum. Başlarda ne yaptığımı bilmiyordum. Öylesine önüme gelen her karakteri seçip oynuyordum. Daha sonra Huskar almaya başladım başta iyiydi fakat daha sonra 7-8 maç arka arkaya yenilgi aldım ki resmen feedledim. Sonra tesadüfen Bloodseeker aldım ve resmen bunda kendime bir öz güven geldi. Çok kolay bir hero ve sup biri varsa Allah ne verdiyse yardırıyor. Birkaç resim paylaşıcam. Yorumlarsanız çok sevinirim. Bunda sonra nasıl karakterlerle oynamalıyım? Bu arada sizlerle oynamak isterim. Bundan dolayı Steam ıd paylaşırsanız sevinirim. Hem oyunuda sizden öğrenmiş olurum.

Şimdi size ilk günden beri aldığım karakterleri ve sonuçlarını göstereyim.

ZNqFdxc.jpg
bjhPAUB.jpg
7MY3sY7.jpg

Bu resimde de kendime ait olan kill rekorum mevcut.
Fv1ECyv.jpg

Bu iki resimden sonra kendimi kral gibi hissetmiştim.
wqNSk4g.jpg
NlcLhvo.jpg

Buiki resimde ise Huskarı neden sevdiğimi hatırlıyorum. ( Bu arada Huskar oynaması zor bir karaktermiş, doğru mu?)
KWMn2fC.jpg
pQCNcyc.jpg

O kadar okudunuz vakit ayırdınız teşekkür etmekte benim boynumun borcu oldu.

Bu arada Lina için nasıl bir item dizmek lazım. Yani neleri almak lazım sırayla.

Son düzenleyen: Moderatör:
İzlemek yerine kahramanları denemek daha yararlı olabilir.
Denemekte yararlı olur ancak mesela yaz ayında international turnuvaları başlayacak. Maçları sıkılmadan izleyebiliyorsan sana aşırı derecede fayda sağlayacaktır. Karakter öğrenmek bir kenara '' stack pull'' yapmayı ve dahasını çok rahatça öğenebileceksin

Denemekte yararlı olur ancak mesela yaz ayında international turnuvaları başlayacak. Maçları sıkılmadan izleyebiliyorsan sana aşırı derecede fayda sağlayacaktır. Karakter öğrenmek bir kenara '' stack pull'' yapmayı ve dahasını çok rahatça öğenebileceksin
Turnuva izleyerek kendini geliştirebilir sonuçta turnuvada oynayan oyuncalar profesyonel oyuncular.
Ama normal bir zamanda izlemek yerine oynamak daha faydalı olur diye düşünüyorum.

Abi oyun çok güzel tamam. Bağlayıcı eyvAllah. Ama şu ruslar neden var? Herif mic açıp şarkı söyledi onu duyan bir başkası mic açıp ona eşlik etti. Ve sürekli mid kavgası ediyorlar.

Bu arada r2 ile baş edebilecek herhangi bir karakter var mı? Blood alıyorum ama 6 leveldan sonra fayda etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı