Yeni başlayanlar için kitap önerisi

Arkadaşlar merhaba artık oyun ve dizilerden az bir zaman feragat edip günde 30-40 sayfa kitap okumaya karar verdim ancak daha önce çok yüksek sayfalı kitaplar okumadım.
Okuduğum kitaplar;
Hayalim messi 1-2-3
Hayalim neymar 1
Messi mi ronaldo mu?
Dolunay dedektifleri.
Bu tarz kitapları okudum yaşım 16 fantastik veyahut aksiyon kitabı arıyorum. Assassin's Creed serisinin kitabını okumak istiyorum ama oyunlarını ezbere biliyorum zaten buna rağmen okutur mu sizce kendini?
AC seviyorsan Vladimir Bartol - Alamut'u okumanı tavsiye ederim.

Hayalim Messi ve Ronaldo ha. Vay be... Yıllar önce bu kitapları büyük bir zevkle ve heyecanla okuyordum kesintisiz. Birini bitirip diğerine geçiyordum. Koli koli kitaplarım vardı ama annemgil hepsini kütüphanelere vermiş bana söylemeden, hala üzülüyorum. Ölene kadar saklayacağım bir sürü kitabım vardı...

Hocam okurken sıkılmayayım alsın götürsün beni istiyorum onun dışında türün pek bir önemi yok aslında.
Soner Ya- ıhım öhöm öhöm. Lilith'in Dölü kitabı çok güzel. 3 kitabın birleşmesi olduğu için kalın gelmesin gözünüze. Star Wars serisine başlayabilirsin. Kitapları biraz pahalı ama olsun güzel seri. Ve Dünya klasiklerinin kısaltılmış olanları satılıyor. Onları okuyabilirsin. Ben çok sevmiyorum Dünya klasiği ama belki sen seversin. Açlık Oyunları da güzel seri. Ben okurken sıkılmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı