Yeni M51 Galaxy Buds Kampanyası

Hepinizin bildiği gibi Samsung M serisinin en üst telefonu olan M51'i 7000 MaH gibi dev bir pille çıkarttı ve şu an 3799 liraya ön siparişte. Normal ederi ne kadar deseniz ben muhtemelen 3400-3500 lira derdim, ancak bu konuyu açmamın sebebi şu an ön siparişe özel Galaxy Buds hediyesi var, onun da en ucuzunun beyazı olduğunu ve 500 lira üstü olduğunu düşünürsek güzel bir kampanya. Hem kulaklık hem telefon almayı düşünenler için de iyi olur. Aynı kulaklığı ben çok daha pahalı S10 Lite yanında aldım, M51 ile geliyor olması iyi kampanya olmuş.

Sanmıyorum 24 Eylül'de verdim ben ön siparşi ve daha sonra 31 Eylül'e kadar da uzattılar.
Hepsiburada'nın aptal sistemine derdimi anlatmaya çalısıyorum şu an

19 Eylül'de sipariş verdim. Faturama eklememişler kulaklığı ve kulaklık gelmedi...
@192267

Düzenleme: Hepsiburada bana ulaştı ve kulaklığın ayrı olarak siparişini oluşturdu. Umarım yakın zamanda sorunsuz bir şekilde gelir.

Son düzenleme:
Bana hala bir geri dönüş olmadı ya
Çıldıracağım her yerden yazıyorum üstelik :(
senın adına sevindim @Its only my echo
E-posta ile Hepsiburada'ya yaz. Faturanı ekleyip [email protected]'a mail atarsan sorununun çözüleceğini umuyorum. Şikayetvar'da şikayet oluşturduğumda cevap olarak kampanyaya dahil olmadığımı yazmışlardı (19 Eylül'de sipariş vermeme rağmen). E-posta'dan yazdığım mesajı dikkate alarak sipariş oluşturmuşlar. Whatsapp'dan da yazabilirsin. Bazılarının sorunları Whatsapp'dan çözülmüş.

Son düzenleme:
WhatsApp'da sürekli aynı şeyi tekrar ediyorlar çıldırıyorum o yüzden.
Şimdi e-mail deneyeceğim bakalım.
Sana gelirse haber edersin.
Şu an şikayet vardan geliyorum aynı sorunu yaşayan 35295295329 kişi var ya.
Kimseye göndermemişler sanırım koskoca bir firma bunu neden yapmıyor aklım almıyor.

Son düzenleme:
WhatsApp'da sürekli aynı şeyi tekrar ediyorlar çıldırıyorum o yüzden.
Şimdi e-mail deneyeceğim bakalım.
Sana gelirse haber edersin.
Şu an şikayet vardan geliyorum aynı sorunu yaşayan 35295295329 kişi var ya.
Kimseye göndermemişler sanırım koskoca bir firma bunu neden yapmıyor aklım almıyor.
Kulaklık kargoya verilmiş. Eğer sorunun çözülmezse Samsung Türkiye'ye de mail at. Eninde sonunda çözerler sorununu.

Samsung Türkiye'ye mail attım onlar Hepsiburada kanalından aldığım için onlarla irtibata geçmemi istediler.
Bekliyorum bakalım hala herhangi bir yerden dönüş yapılmadı bana :(
Geldi kulaklık bugun

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı