Yeni Metro oyunu bir VR oyunu olacak

Insider Gaming'in kaynağı Twitter'dan biri.Adam oyunun VR olabileceğini söylemiş ama VR özel olup olmayacağını bilmediğini söylemiş. Büyük ihtimal oyunun ayrı olarak bir de VR modu olacak ancak VR özel yapacaklarını zannetmiyorum.

Insider Gaming'in kaynağı Twitter'dan biri.Adam oyunun VR olabileceğini söylemiş ama VR özel olup olmayacağını bilmediğini söylemiş. Büyük ihtimal oyunun ayrı olarak bir de VR modu olacak ancak VR özel yapacaklarını zannetmiyorum.
Muhtemelen VR özel olacak. Sony sunumunda gösterilecek. VR özel olursa lafım yok. PSVR2 özel olursa işte o zaman kızarım.

Insider Gaming'in kaynağı Twitter'dan biri. Adam oyunun VR olabileceğini söylemiş ama VR özel olup olmayacağını bilmediğini söylemiş. Büyük ihtimal oyunun ayrı olarak bir de VR modu olacak ancak VR özel yapacaklarını zannetmiyorum.

Yani bayağı ve bariz saçma olur.

Konu Türkiye vs ulaşılabilirlik değil. Konu insanların tercihlerini bir yöne zorlamak ben 3 boyutlu film de tercih etmiyorum mesela? Bu bir zorunluluk olmamalı.

Ki ben hala olmayacağını düşünüyorum ama her türlü olursa da saçmalıktan öteye gitmez.

Daha önce de Epic exclusive yaptılar milletten yemedikleri laf kalamdı millet 1 sene satın almadı. Sonra satın aldı. Bunu da biz geliri düşük ülkeler değil yabancılar doları çatır çatır verecek ülkenin oyuncuları yaptı. Demeki her şey para ve ulaşılabilirlik değil. İnsanları oyuncuları bir şeye mahkum etmek, zorlamak her zaman kaybettirir.

Geri
Yukarı