Yeni Nesil XBOX 360 [İnceleme]

Senin aldığın yerin internet sitesi varmı ? Aynı senin cihazını n11'de 780 tl'ye buldum. Acaba bildiğin ucuz güvenilir site var mı ?

Hayırlı olsun, oyunlar da mükemmel. Bende bilgisayar toplayacağım, aklıma girmedin de değil ha :D

Hayırlı olsun, oyunlar da mükemmel. Bende bilgisayar toplayacağım, aklıma girmedin de değil ha :D

En mantıklısı bu kardesim heryıl pc ye yeni oyun cıkıyor ona görede ekran kartı ram islemci alman lazım en az 2014-2015 oyunları icin 256 bit ekran kartının olması lazım oda bin TL ye kadar cıkıyor hadi onu aldım ram da alman lazım zincirleme cebinden cıkıcak 3 milyara patlar ne gerek var istedigim oyunu indirip atıp oynuyorum bide simdi oyunda konsolda oynalınır yani :)

Sitesinde jtagli cihaz yok. :D Aslında ayteknoloji'den alacaktım hatta youtubeda bir videosunu izlemiştim. Ancak kararsız kaldım.

İstanbulda yaşamıyorum yani dükkana gidip alamam. O yüzden siteden almak istedim.

@cagtay Rica edersem JTAG'li Xbox 360'a bilgisayardan nasıl oyun indirip konsola atılacağını anlatır mısın? Buradan ya da başka bir yerden.

Beyler bende xbox 360E aldim alali 2 ay olduda kirdirilan modelmi hemde 500gb cevaplarsaniz sevinirim???

Bende 2 ay once xbox 360e 500gb model aldimda kirdirilabiliyormu cevap verirseniz sevinirimm???

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı