Yeni SSD'yi taktıktan sonra BIOS açılıyor

Beratovici

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Samsung ssd 980 NVMe M.2
Bilgisayardaki sistemimin kurulu olduğu SSD'yi söktüm yerine M.2 SSD aldım. BIOS'tan pek anlamıyorum. Yani sisteme eskisini takmadan BIOS'tan ayarlanabilir miyim?

Bilgisayardaki sistemimin kurulu olduğu SSD'yi söktüm yerine M.2 SSD aldım. BIOS'tan pek anlamıyorum. Yani sisteme eskisini takmadan BIOS'tan ayarlanabilir miyim?
Eğer kurulum yapmadıysanız eski SSD yi takın sistem açılınca rufus ile Format usb si hazırlayın. Windows u indirme aracı ile windowsun kendi sitesinden indirebilirsiniz. Sonrasında flaş ile format atın M.2 ssd ye. Sürücüleri kurun ve hayırlı olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1650476078429.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yeni kurulum ile uğraşmak istemiyorsan eski diskini yenisine klonla.

yardım edebilen olursa çok sevinirim,kingston m2 nvme 2tb aldım laptop için , ana sistem diskimde m2 sata aynı nvme ssd ama yenisini takınca sürekli biosu açıyor, usb ile format ve biçimlendirme yaptığım halde yeni ssd mi kullanıp diğer yüklü sistem olanı bir türlü C ana disk yapamıyorum,bu konuda yardımcı olabilcek olan olursa çok sevinirim, ne yapmam gerekir ki eski m2 ssd nvme diskimi içindekilerle geçerli ana sürücüm yapıyım , şu an ikisinde de sistem yüklü ama sadece 2tb lığı ana sistem yapıyor.Cihaz msi gt73vr.Teşekkürler

yardımcı olabilcek kimse yok mu?

???

Son düzenleme:

Geri
Yukarı