Yeni toplanan sistem görüntü vermiyor

hayatidnmez

Hectopat
Yeni bir bilgisayar topladım ve tüm parçaları sorunsuz yerine taktım. Ancak görüntü gelmiyor. Monitörde no signal yazıyor. RAM'leri tek tek denedim ama yine de olmadı. Sizce sorun ne olabilir?

Sistem özellikleriniz gerekli.

Teknobiyotik MK3 - AMD Ryzen 5 3500X 3.6GHz, RTX2060 6GB, 16GB Ram, 512GB SSD 24" 144Hz Monitörlü Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik sistem bu ancak işlemci R5 3600 işlemci fanıda Aerocool Cylon 4.
Monitör kablosunu anakarta değil de ekran kartına takmanız gerekiyor, kontrol edin derim.
Anakartta değil ekran kartına bağladım.
Sisteminizde Windows kurulu mu? Ekranın fotoğrafını atar mısınız.
Kurulu değil sistemi kuracağım ancak görüntü yok.

Teknobiyotik MK3 - AMD Ryzen 5 3500X 3.6GHz, RTX2060 6GB, 16GB Ram, 512GB SSD 24" 144Hz Monitörlü Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik sistem bu ancak işlemci R5 3600 işlemci fanıda Aerocool Cylon 4.

Anakarta takın monitörü, windows kurulumunu yapıp ekran kartına takmayı deneyin. Normal şartlarda yanlış birşey yok yaptığınızda, gelmesi lazım ekran. Umarım ekran kartı fizik bir zarar görmemiştir. Yuvaya düzgün oturmuş mu kontrol edebiliyorsanız edin.

Anakartın işlemcini 3, 20 BIOS sürümü ile destekliyor.
BIOS güncellemesine ihtiyacınız var gibi.
Teknobiyotik bir hata yapıp test etmeden yollamış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı