Çözüldü Yeni toplanan sistemde ani takılmalar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NiRisai

Hectopat
Arkadaşlar selam. Sinerji'den almış olduğum hazır sistem dün elime ulaştı. Güncel olmayan birkaç programı ve Windows'u da güncelleyip normal kullanıma geçmek üzereyken ani takılmalar yaşadığımı fark ettim. Gerek oyunlarda gerek boştayken saniyelik takılmalar gerçekleşiyor. Sorunun kaynağı parçalarda mı, Windows da mı? Eğer öyleyse var mı çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekranın takıldığına kesin eminiz değil mi işin sonunda mouse arızalı çıkmasın :D

Eminiz hocam :D Video da çektim. Sinerji'ye tüm işlemlerle beraber videoyu da ekleyip mail atacağım birazdan. Dilerseniz videoyu buraya da ekleyebilirim.
Çözüm: Arkadaşlar selam. Sorunu Windowsun kurulu olduğu SAMSUNG SSD' yi anakarttan tamamen sökerek çözdüm. Sorunun kendisi SSD imiş.
Deneyeyim hocam olmadı yarın arayacağım zaten. Çözüm olursa güncellerim.
Diskleri temizleyip Windows 10 Home çevirdim ama masaüstü gelir gelmez takılmalar devam etti. Yarın sinerjiyi arayıp destek isteyeceğim yapabileceğim bir şey kalmadı.

Takılıyor hocam bu arada denedim.
Ekranın takıldığına kesin eminiz değil mi işin sonunda mouse arızalı çıkmasın :D

Eminiz hocam :D Video da çektim. Sinerji'ye tüm işlemlerle beraber videoyu da ekleyip mail atacağım birazdan. Dilerseniz videoyu buraya da ekleyebilirim.
Çözüm: Arkadaşlar selam. Sorunu Windowsun kurulu olduğu SAMSUNG SSD' yi anakarttan tamamen sökerek çözdüm. Sorunun kendisi SSD imiş.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı