Yeni toplanan sisteme hangi işletim sistemi kurulmalı?

Yamha0

Hectopat
İşlemci: Intel 1151 G4560 Kaby Lake 3.5GHz 3MB(2Core/4Threats)
Anakart: MSI 1151 H110M PRO-VD 2133Mhz
Ekran Kartı: MSI GTX1050 Ti AERO ITX 4GB GDDR5
RAM: CORSAIR 8GB Value 2133Mhz CL15 DDR4
HDD: WD 3.5" 1TB Caviar Blue Sata 3.0 7200Rpm 64MB Harddisk

Özelliklerim bunlar. Windows 10 mu kurmalıyım Windows 7 mi? Açıkçası ben Windows 10 istemiyorum ancak toplattığım yerdeki adam bana Windows 7 attırırsan 10'daki verimi alamazsın dedi. Ben istemiyorum ama o kadar büyük bir verim kaybı olacaksa Windows 10 mu attırmam gerekiyor bakkalcılara?

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye başkasına Windows yükletiyorsunuz? Bununla ilgili Technopat'ın rehberleri var. Kendiniz yükleyebilirsiniz. Ayrıca kesinlikle Windows 10 yüklemelisiniz. Bu bir seçim değil çünkü başka seçenek yok.

Kesinlikle Windows 10, bilgisayarınızdan zevk ve verim almak istiyorsanız bunu tercih etmelisiniz. Alışması zor olabilir ama mecbursunuz. Bende Windows 10 kullanıyorum

Aynı sistemde Windows 7 kullanmış biri olarak söylüyorum, Windows 10 gerçekten çok daha iyi. Windows 7'de GTA 5'te bir takılma sorunu yaşıyordum. Bazı sahnelerde FPS 30'a çakılıyordu. Onun dışında bilgisayar Windows 10'a göre daha geç açılıyordu. Ayrıca RAM kullanımı olarak Windows 10 daha başarılı.

Windows 10 en kullanışlı ve en güncel işletim sistemidir. İşletim sistemini kurduktan sonra gerekli güncelleştirmeleri yapanız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı