Yenilenmiş iPhone X alınır mı?

@byMyzz Piyasası için 6500-7000'ler normal fiyatlar hocam, kasası daha kötü olan bir cihazı yapışkanla (PapsCover vs) çözebilirsiniz eğer değerlendirmek isterseniz, pili yeni değiştirilmesi de bir artı bence birazda pazarlıkla alınabilir bir teklif.
Yarın 6.800 zorlayayım ve alayım o zaman Android cihazların yavaşlamasından bıkkınlık geldi. İlk defa Apple deneyimi yaşayacağım. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

@byMyzz Android işletim sistemli cihazlardan farklı bir deneyim olacaktır, umarım memnun kalırsınız her ne alırsanız alın hayırlı olsun güle güle kullanın.

Bugün biraz çevre araştırması yaptım ve bataryası değişmiş %100 durumda kozmetik olarak 10/8.5 olan ve çalışmayan aksamı olmayan iPhone X buldum. 7.000 diyor sizce bu fiyat nasıldır? 6.500 diyen yerlerde vardı ancak kozmetik olarak daha kötü durumdalardı.

@Moneymoon

Hocam bataryası orijinal olmadığı için ölmuş olan batarya bile %100 gözüküyor.

Hocam bataryası orijinal olmadığı için ölmuş olan batarya bile %100 gözüküyor.

Telefoncu diğerlerine göre biraz güven verdi açıkçası adam kendisi söyledi iPhone cihazlara bakınca X-XR serisinin bataryalarını yan sanayi ile değiştirdim hepsi %100 şekilde şu an diye. Telefonu elime alınca nasıl anlayabilirim başka bir yolu var mı?

Telefoncu diğerlerine göre biraz güven verdi açıkçası adam kendisi söyledi iPhone cihazlara bakınca X-XR serisinin bataryalarını yan sanayi ile değiştirdim hepsi %100 şekilde şu an diye. Telefonu elime alınca nasıl anlayabilirim başka bir yolu var mı?
3uTools ile bilgisayara bağlayın ve oradan kontrol edin, bu şekilde anlayabilirsiniz kolay şekliyle.

Geri
Yukarı