Yerel seçimlerde oy kullanmazsak ne olur?

Oy kullanmayınca şuanki düzenden memnunum değişsin istemiyorum karşı oy atmıyorum demek ile aynı şey. Adam yok demek için saçma bir neden değil mi ?
Ne alaka eğer kişi mevcut rejimden memnun değilse ama yeni gelecek rejime de hiç güvenmiyorsa adam yok dememek ve atmamak en büyük hakkı.

Yav arkadaş istemiyorum oy moy vermek istemiyorum, bir soru sordum tartışmaya çevirmeyin. Başlarım düzene rejime tepkiye istemiyorum arkadaş.

Ne alaka eğer kişi mevcut rejimden memnun değilse ama yeni gelecek rejime de hiç güvenmiyorsa adam yok dememek ve atmamak en büyük hakkı.
Memnun değilse falan diye bir bahanenin arkasına sığınınamaz memnun değilse oy atar değişir bitmiştir. Memnun ise ya şuanki kişiyi destekler yada oy atmaz nasıl olsa ben memnunum değişmesine gerek yok evimden çıkmak istemiyorum üşendim oy atmaya ben seviyorum şuanki kişiyi demek ile aynı şey.
Eğer oy kullanmama planın var ise hiç bir şekilde ben memnun değilim deme lüksün yok sen istiyorsun çünkü :D Vatandaşlık görevi.

Memnun değilse falan diye bir bahanenin arkasına sığınınamaz memnun değilse oy atar değişir bitmiştir. Memnun ise ya şuanki kişiyi destekler yada oy atmaz nasıl olsa ben memnunum değişmesine gerek yok evimden çıkmak istemiyorum üşendim oy atmaya ben seviyorum şuanki kişiyi demek ile aynı şey.
Eğer oy kullanmama planın var ise hiç bir şekilde ben memnun değilim deme lüksün yok sen istiyorsun çünkü :D Vatandaşlık görevi.
Sana siyaset öğretenin oy belki senin atmadığın bir oyla karşıdaki kazancak ama sen destekliyorsun sorun yok demi sivri zeka kimse zorla oy kullanmaz oy kullanmam diyenler ztn iki tarafıda desteklemeyen tiptir

Geri
Yukarı