Yerel seçimlerde CHP'yi destekler misiniz?

Destekler misiniz ?

• Desteklemem

Oy: 28 36,8%
  • Desteklerim

Oy: 21 27,6%
  • Kararsızım

Oy: 7 9,2%
  • Hele bir istifa etsin düşünürüz

Oy: 13 17,1%
  • Üst ve alt yönetim değişirse desteklerim

Oy: 9 11,8%
  • Ben hep 50 TL'lik benzin alıyorum

Oy: 16 21,1%

• Oy verenlerin toplamı
    76
Saçma bir bağlantı. KK yine yüz üstü bıraktı herkesi. Erdoğan'a laf ediyordu koltuk sevdalısı diye kendisi çıktı. CB'yi İmamoğlu veya Yavaş seçse daha yüksek oy alacağı kesin iken koltuk sevdasından aday oldu yine. O adam istifa etmediği sürece anadolu halkı CHP'ye oy vermez. Sizler de anadolu halkına onlar cahilse biz ne yapalım derseniz 1 gün bile iktidara gelemezsiniz.
Kader diyelim yapacak birşey yok. Yani adama Mansur'u aday yap diye benim diyecek halim yok.

Kardeşin futbolcu ama Messi'den kötü oynuyor. Kardeşini mi desteklersin Messi'yi mi?

Çantada keklik görüyor diye ne yapalım yani diğerine mi verelim? O daha mı iyi?
AKP'ye günahımı bile vermem. Büyükşehirde oturuyorum ve bu şehirden zafer partisi aday çıkarırsa (çıkarabiliyor mu emin değilim) bu partinin adayını desteklerim. CHP'nin başındaki adam Erdoğan'dan farksız anlayın artık. 10 yılda 10dan fazla seçim kaybetmiş biri var ve hala büyük bir yenilgi değil diyerek Twitterdan futbol takımlarını kutluyor. Kılıçdaroğlu'nun adaylığını her ne kadar istemesem bile artık açıklanmıştı ve bizlere desteklemek kalmıştı. açıkladığı ilk günden beri yaptığı her paylaşımıyla destekledim, mitingine gittim, verdiği vaatleri sevdim, çıktığı kanallardaki röportajları etrafımdaki AKPli insanlara izlettim ama bu iş 28 mayıs akşamı bitti. Bu adam Atamızın partisinin içinden geçti. Artık CHP'nin ve Kılıçdaroğlunu kimse umursamıyor itibar yerlerde sürünüyor.

AKP'ye günahımı bile vermem. Büyükşehirde oturuyorum ve bu şehirden zafer partisi aday çıkarırsa (çıkarabiliyor mu emin değilim) bu partinin adayını desteklerim. CHP'nin başındaki adam Erdoğan'dan farksız anlayın artık. 10 yılda 10dan fazla seçim kaybetmiş biri var ve hala büyük bir yenilgi değil diyerek Twitterdan futbol takımlarını kutluyor. Kılıçdaroğlu'nun adaylığını her ne kadar istemesem bile artık açıklanmıştı ve bizlere desteklemek kalmıştı. açıkladığı ilk günden beri yaptığı her paylaşımıyla destekledim, mitingine gittim, verdiği vaatleri sevdim, çıktığı kanallardaki röportajları etrafımdaki AKPli insanlara izlettim ama bu iş 28 mayıs akşamı bitti. Bu adam Atamızın partisinin içinden geçti. Artık CHP'nin ve Kılıçdaroğlunu kimse umursamıyor itibar yerlerde sürünüyor.
Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklemiyorum. Ben partiyi destekliyorum.

Sonuna kadar Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekliyorum. Ekrem’in ihaneti ve Mansur’un içten pazarlıklığı bu seçimde görüldü. Kemal dedenin altının oymaya çalışıyorlar. Başaramayacaklar.

Adam %48 gibi rekor oy aldı. Halen başarısız oldu diyenler var. Anlamak imkansız.

Benim şehrimde Türkiye'nin ilk tamamı belediye bütçesiyle yapılan metrosu açıldı. Sizce hükümet hangi şehre 1 TL dahi vermemiştir metro yapılması için bir düşünün.
Demek istediğim nokta ise; muhalif belediyeler hükümetten hiçbir destek almadan işleri götürmeye çalışıyorlar. Kötülerken bunu da hesaba katın. Saygılar.

Geri
Yukarı