YGS Mat-1 Kitap Tavsiyesi

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Arkadaşlar merhabalar. Lise 2.Sınıf öğrencisiyim. Fakat bu konuyu burada açmak istedim çünkü Lise kısmında lise hakkında konuşulur. Ben üniversite hakkında veya üniversite giriş sınavı hakkında konuşacağım diye burada açtım. Umarım bir sıkıntı yoktur doğru yere açmışımdır konuyu.

Arkadaşlar sorunuma gelirsek ben 455 puanlık Anadolu Lisesi öğrencisiyim. Amacım Atılım Üniversitesi veya daha iyi bir üniversitede tam burslu bir şekilde Sivil Havacılık - Pilotaj okumak. Atılım Üniversitesi tam burslu Pilotaj bölümü 472 puan. Tabi benim bu puanları almadan önce derslerimi gayet geliştirmem gerekiyor. Hazır yaz tatilindeyiz. YGS Matematiği bitirmek istiyorum. En azından eksiklerimi büyük oranda azaltmak istiyorum. Sizden kitap önerisi bekliyorum. Konu özetli olması gerekiyor çünkü konuları edineceğim bir kaynağım yok. Konu anlatımlı, konu özetli, belki çözümlü soru bankaları daha önce çözmüşseniz, size üniversite sınavlarında yardımcı olmuş veya bir arkadaşınıza, sizi cidden çalıştıran ve anlamanıza yardımcı olan kitaplar arıyorum. Bilmiyorum yayın ismi verip kitap önermek yasak mı değil mi ancak sizden yardım istiyorum.

Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı